Na parkovišti čekal na příchozí doprovodný program. Pro děti byl připraven skákací hrad a další zábava. Pro dospělé pak byly nachystané ochutnávky tradičního vietnamského i českého jídla. Slavnostní program začal v sobotu v deset hodin. Na úvod viděli návštěvníci i celá řada hostů vystoupení dvou vietnamských lvů, kteří nemohou při žádných významných vietnamských událostech chybět. Tancovali na hudbu, o kterou se starali dva hudebníci, jeden bubnoval, druhý hrál na činely.

Zástupci společnosti Tamda vyjádřili hrdost, že se otevírá historicky třetí pobočka velkoobchodu Tamda Foods v České republice a vůbec první na severu Čech. Zároveň připomněli, že vybudování obchodu s sebou přineslo také celou řadu nových pracovních pozic.

Následovalo představení čestných hostů, mezi kterými nechyběl hejtman Oldřich Bubeníček, primátor Ústí nad Labem Petr Nedvědický či starostka centrálního ústeckého obvodu Hana Štrymplová.

„Věřím, že po letech jsou před námi lepší zítřky spojené s areálem Obchodního centra Všebořice. Věřím, že lidé, kteří sem přijdou, budou odcházet jako spokojení zákazníci,“ řekl ve svém projevu hejtman Oldřich Bubeníček.

Následně svou řeč pronesl také Petr Nedvědický. „Chtěl bych poděkovat společnosti Tamda Foods za zkrášlení areálu Obchodní centra Všebořice. Díky vzniku nových obchodů zde budou mít lidé možnost se setkávat. Věřím, že se bude velkoobchodu dařit podobně jako pražské centrále,“ řekl Petr Nedvědický.

Zhruba v půl jedenácté přišli na pódium vybraní hosté a společně přestřihli červenou pásku, čímž bylo Obchodní centrum otevřené. Následně se vytvořil průvod vedený vietnamskými lvy a šel k hlavnímu vchodu.

Poté se již otevřely dveře do obchodního centra a v mírné tlačenici se lidé začali dostávat dovnitř. Zájem návštěvníků byl obrovský, parkoviště se velmi rychle zaplnilo, další lidé přicházeli pěšky. Uvnitř rozdávaly hostesky nafukovací balónky.

„Bydlím tady ve Všebořicích, dlouhou dobu jsem se těšila na otevření Obchodního centra. Chodím okolo na procházky, takže sem občas zaskočím a něco pokoupím," řekla paní Alena. „Přišel jsem z Krásného Března autobusem. Byl jsem zvědavý, jak to tu bude vypadat. Myslím, že sem budou lidé chodit a budou nakupovat," sdělil mladík David.

Obchodní centrum Všebořice je otevřeno denně od sedmi hodin ráno do půl deváté večer.