Facebooková stránka „Nejkrásnější holky z Ústí n.L. a okolí" vznikla nedávno a už má 600 fanoušků a kolem sedmdesáti fotografií. Založila ji slečna Lenka. „Dámy mají kdykoliv právo napsat nám a my jejich fotku smažeme, pokud se nechtějí vystavovat a uráží je to. Což není cílem. Cíl je ukázat, že Ústí má co nabídnout," dodala pravidla administrátorka Lenka.

Odezva je pozitivní hlavně u opačného pohlaví. „Je to parádní, všechny pěkný holky z Ústí na jednom místě," usmíval se například Jiří Kratochvíl.

Na nápad autorka stránek prý přišla tak, že při běžném užívání Facebooku se nestačila divit, kolik dívek se nebojí dát na svou zeď opravdu někdy až hodně sexy fotky. „Tak jsme vyslyšeli jejich nepřímou žádost o to, ukázat to co nejvíce lidem, aby si dívky na sebe přečetly pár lichotivých komentářů a pochopily, že jsou pěkné i bez sexy fotek."

Nyní se na stránce volí Miss srpen 2012, vyhraje slečna s největším počtem like. „A pak ještě jedna slečna podle našeho uvážení vyhraje focení od fotografky Kláry Maškové a poté ty fotky budou zveřejněny zde na stránce."

A Ústecký deník bude při tom, protože s vítězkou následně udělá rozhovor.

„Stránka funguje tak, že buď samy ženy nebo kamarádi pošlou nějakou fotku, o které si myslí, že by na stránce měla být. Když se nám dívka líbí, zveřejníme ji," uvedla.

Ústecký deník má také podobnou soutěž na svých stránkách – Dívka léta. Neváhejte a posílejte i vy fotky v plavkách z koupališť a tobogánů, při vašich aktivitách u moře nebo třeba i jenom na zahradě. Fotografie zasílejte na adresu: divkaletasever@denik.cz.

Soutěž Dívka léta nejdete zde.