„V současné době budeme mít provoz od 14 hodin do 22 hodin večer. Zhruba polovina veškerých rezervací je nasmlouvaných jako trvalých. Hodina zde bude stát 450 korun,“ sdělil provozovatel haly Jiří Maier.

Ačkoliv se už několik skupin lidí a dětí uvnitř vystřídalo, to pravé zahájení provozu teprve přijde. „V sobotu, 16. listopadu od 10 hodin ráno proběhne v hale zimní turnaj,“ dodal Maier.

„Výstavba této haly vyplynula ze sportovní koncepce města Ústí nad Labem. Požadavek na prodloužení sezóny plážového volejbalu byl obecný. Dobře víme, že přes léto jsou kurty velmi využívané. Přeji si, aby hala sloužila nám všem, abychom ji využívali co nejčastěji,“ řekl primátor města Ústí nad Labem Petr Nedvědický

Tato zimní hala bude určena zejména pro širokou sportovní veřejnost, která se nově bude moci věnovat plážovému volejbalu také v měsících, kdy tomuto sportu venkovní prostředí nepřeje. Teplota uvnitř haly je stabilních 18 stupňů. V provozu bude od října do dubna, a pak budou k dispozici obvyklé kurty.

Silvestrovský ohňostroj v Ústí nad Labem
Ústečané se mohou těšit na dva ohňostroje. Na první adventní neděli a Nový rok