Podle aktuálních informací jsou zatím uzavřené dva úseky silnic. Uzavřená je silnice 223 v obcích Výsluní a Křimov. Silnice je neprůjezdná, jsou na ní zapadlá auta. Sněhové jazyky uzavřely podle policejního webu také více než šestikilometrový úsek silnice číslo 22314 mezi Kláštercem nad Ohří a Měděncem. Silnice je nesjízdná, na místo míří silničáři.

V Ústeckém kraji vichr kácí stromy a poškozuje střechy. Uvedl to mluvčí krajských hasičů Lukáš Marvan. Hasiči podle Marvana evidovali od osmi ráno do půl druhé odpoledne zatím 11 výjezdů.

"V Kadani odstraňovala dobrovolná jednotka z vozovky stromy na dvou místech, na jednom jej odstranily Technické služby. V Račeticích odstranila dobrovolná jednotka pádem hrozící švestku," řekl Marvan. V Měděnci v Krušných horách zase odlétla z budovy plechová střecha. V Podbořanech hasiči rozřezali přístřešek autobusové zastávky, který vítr shodil na plot.

V Žatci hasiči zasahovali na pozemku školy, kde byl poškozený strom, další likvidovali v Krásném Dvoře na Lounsku. V Libkovicích dobrovolná jednotka zabezpečila prostor kolem prasklého stromu, který kvůli komplikovanému terénu nešel odstranit, dodal Marvan.