Vítězka z každého plesu postoupí do finále, které rozhodne o tom, kdo se stane Popelkou ústeckých plesů.

Popelkou plesu Ústeckého kraje se stala Veronika Dvořáčková, která v internetové anketě získala od čtenářů 87 hlasů.

Abychom vám pomohli v hlasování, každou vybranou soutěžící ohodnotí i odbornice. Líčení a účes ohodnotí vizážistka a mistryně ČR v make-upu Vladislava Krajníková, šaty pak Romana Plívová.

O Popelku Plesu sportovců můžete hlasovat do pondělního poledne. V úterním Ústeckém deníku představíme všechny finalistky soutěže a začne hlasování o Popelku ústeckých plesů. Hlasovat se bude pomocí novinových kuponů, které budou v tištěném Ústeckém deníku vycházet denně od úterý 1. dubna do soboty 12. dubna. Vyplněné soutěžní kupony doručte na adresu redakce Ústeckého deníku (Klíšská 25, 400 01 Ústí nad Labem do pátku 18. dubna. Jméno výherkyně oznámíme v Ústeckém deníku v úterý 22. dubna 2014.

Hlasujte pro Popelku Plesu sportovců:

Jana Nemeškalová

Jana Nemeškalová.

Hodnocení poroty:

Vladislava Krajníková: Make-up ani účes se mi příliš nelíbí. Hnědé stíny měly být tmavší (ideální je však jiná barva), chybí úprava obočí, tvářenka i líčení rtů. Omezila bych také lesknoucí se pleť.

Romana Plívová: Janička vsadila na letos velmi moderní žlutou a taktéž na antický střih. Líbí se mi zdobení živůtku, šaty jsou dobře ušité, takže pěkně kopírují postavu. Pokud jsou sklady na živůtku špatně naskládané, většinou přidají nějaké to kilo navíc, což také umí proužky a zdobnéprvky, které kopírují boky. Ale v tomto případěani jednoneplatí.

Věra Boršek

Věra Boršek.

Hodnocení poroty:

Vladislava Krajníková: Chválím jednodušší účes. Vytknout však musím na světlovlásku příliš tmavé obočí. K šatům bych volila jemnější líčení očí, dokonalý make-up a červené rty.

Romana Plívová: Zde musím pochválit jak volbu barvy, tak střih. Červený splývavý lesklý satén je stálicí mezi barvami, model nepřetéká pozlátkem, působí elegantně a skvěle padne.

Soňa Lichoňová

Soňa Lichoňová.

Hodnocení poroty:

Vladislava Krajníková: Krásná dáma, zajímavý model. Make-up však vhodný spíše na běžný den nebo zahradní párty. Celkový dojem je ale dle mého gusta, přirozenost a jednoduchost. Pozor ale na doplňky.

Romana Plívová: Takovéto trendy jsou letos jak ve svatební, tak společenské módě, ale málokdo si do nich troufne. Vypadají pěkně, jen bych je pozvedla třeba zdobnějšími lodičkami i psaníčkem.

Hana Svatková

Hana Svatková.

Hodnocení poroty:

Vladislava Krajníková: Elegance, uhlazený francouzský drdol a správně volené barvy líčení. Přidala bych jen na intenzitě stínů i růže. Celkovou sladěnost (zejména doplňků) ponechám kolegyni.

Romana Plívová: Šaty jsou jednoduché, díky vyztuženému korzetu nepůsobí lacině a dobře padnou. Velice se mi líbí leopardí vzor, kterému dají vyniknout hlavně průhledné rukávky. Moc pěkné.