Pohádkové místo, ale pozor na kluzké kameny. Při zakládání pokladu jsem spadl do potoka, proto ty mokré karty. Původně měla být jedna zelená kazeta umístěna pod můstek, ale jeden kámen se uvolnil, a už to bylo.

Poklad se skrýval u Vaňovského vodopádu.Překvapil mě pořádek na cestě k vodopádu, pár ubrousků, jedna plastová lahev, ale jinak čisto. Přesto by se u spodního rozcestníku hodila jedna popelnice. Samozřejmě, že by se připomínky našly, někdo třeba střílel do informační tabule. „Lovec mdlého rozumu," řekl by pan Šimek.

Poklad našlo šest poctivých hledačů, pan Klinek připojil i delší vzkaz. Děkujeme. Příště bude stručná nápověda, prý to bylo zase těžké. Mezi sběrateli je tedy celkem 9 Sludenů. A začíná se taktizovat.

Kde byly uloženy poklady? Jeden přímo ve stříšce orientační tabule, druhý za můstkem vpravo, třetí asi 15 metrů od vodopádu na levé stravě pod kamenem.

Poklad se skrýval u Vaňovského vodopádu.Nálezci a témata: rodina Berkova, Ústí n.L.; Jirka Vlk, 8 let, Dobětice (napište o cukrárně); Karel Klímek, Ústí n.L.(chce obejít celé Ústí, zajímá ho, jak je město velké co do rozlohy a zda se dá obejít za jeden den); Věra Služová, 8 let, Ústí n.L. (koně); Jiříček Král s dědou, Ústí n.L.; Petr, Láďa, Radek, všichni 9 let, Střekov (nej film).

Příští víkend má být hrozné vedro, tak poklad uložíme někam do stínu. Hodně štěstí, hledači!