Předchozí
1 z 15
Další

Na nový domov momentálně čeká v ústeckém útulku vyjma jiných zvířat desítka psů. Dostane se jim šťastného domova stejně jako těmto dvěma psům ve videu?

Zdroj: Deník/Jan Pechánek

Majk
MajkMajkZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi.

Pes, kříženec husky, barva světle rezavá s krémovými znaky, výška 60 cm, stáří 2 roky. Majk má dost nevyrovnanou povahu, někdy se všeho bojí a někdy zase skáče do výšky radostí a dere se na procházku. Nový majitel bude muset jeho nálady zvládnout a naučit ho povelům poslušnosti.

Max

MaxMaxZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi.

Pes, labrador, barva plavá, výška 57 cm, stáří 4 roky. Max je hodný pes, ale je poměrně dost nevychovaný a neumí chodit na vodítku a strašně tahá. Byl zvyklý žít na zahradě, kde si mohl dělat co chce.

Rocky
RockyRockyZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi

Pes, kříženec černé barvy s bílou náprsenkou, výška 45 cm, stáří 2 roky. Rocky je trochu nevychovaný pes, neví co je poslušnost a občas je trochu paličatý, nový majitel ho tak vše musí naučit. Pak z něj bude dobrý parťák.

Ronald
RonaldRonaldZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi

Pes, kříženec, barva hnědá s černým pálením na hlavě, výška 55 cm, stáří 13 let. Ronald měl na stará kolena smůlu, majitele odvezli ve vážném stavu do nemocnice. Ronald skončil v útulku a už si pro něj nikdo nepřišel. Je to starý dobrák a i když je to psí děda, je stále čipera. Zasloužil by si, aby mohl stáří strávit v teple domova a ne v útulku.

Apolo
ApoloApoloZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi

Pes, kříženec staforda, žíhaný s bílými znaky, výška 55 cm, stáří 5 let. Apolo je velmi temperamentní pes, má velkou sílu a je vhodný pouze k velmi zkušenému chovateli, který má s tímto plemenem zkušenost. Doporučujeme ho pouze jako jedno zvíře do rodiny.

Olaf

OlafOlafZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi

Kocour, barva mourovaná, stáří 7 měsíců. Olaf je trošku plašší povahy, musí si na nového majitele nejdříve zvyknout. Je čistotný a vhodný do bytu.

Rita

RitaRitaZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi

Kočka, barva černá s bílou náprsenkou, stáří 2 roky, vhodná k adopci.

Matýsek

MatýsekMatýsekZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi

Kocour, barva mourovaná, stáří 1 rok, vhodný k adopci.

Árčí

ÁrčíÁrčíZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi

Pes, kříženec německého ovčáka, barva vlkošedá, výška 47 cm, stáří 2 roky. Arčí je milý a kamarádský pes, má nekonflitní povahu a nepere se s jinými psy.

Kortéz

KortézKortézZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi

Pes, kříženec staforda, barva černá s bílou náprsenkou a prstíky, výška 55 cm, stáří 3 roky. Kortéz je velmi statné postavy, člověk musí mít sílu, aby ho udržel, ale i přes jeho mohutnost je to vlastně takový dobrák. Má rád hodně pohybu. Je vhodný jako jeden pes do rodiny.

Woody

WoodyWoodyZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi

Pes, kříženec, barva žíhaná s bílou náprsenkou a ponožkami, výška 50 cm, stáří 7 let. Woody je správný chlapík, má vždy dobrou náladu a vždy rád vyrazí na procházku. Sní u nás o teplém pelíšku.

Taz

TazTazZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi

Pes, kříženec staforda, barva černá s bílou náprsenkou, ponožkami a lysinkou na hlavě, výška 50 cm, stáří 6 let. Taz je velmi temperamentní pes, má dominantní povahu a je vhodný k majiteli, který má zkušennost s tímto plemenem. Je vhodný pouze jako jeden pes do rodiny, protože se pere s jinými psy.

Korela

KorelaKorelaZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi

Korela, věk a pohlaví neurčeno, barva bílá s šedými křídly, zlatá chocholka.

Potkan

PotkanPotkanZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi

Potkan, samice, barva bílá, mladá, přesný věk neurčen.