Od roku 1998 se scházel s těmito významnými osobnostmi hlavně proto, že ho jejich učení fascinovalo. Ze zajímavých setkání vznikly rozhovory, které byly v průběhu let publikovány v odborných časopisech ve zkrácených verzích.

Kniha nezapadne

Cílem této knihy bylo soustředit nejlepší rozhovory v původní, nekrácené podobě do jednoho celku a dát jim odpovídající prostor v knize, která časem nezapadne jako kterýkoliv časopis a bude čtenářům stále k dispozici.

V roce 2011 vyšla část rozhovorů v 1. dílu knihy Hvězdy ezoterického nebe I. s podtitulem Kniha plná energie. Letos, v roce 2012, vychází 2. díl Hvězdy ezoterického nebe II. nazvaný Kniha plná zdraví.

V této knize máte výjimečnou příležitost seznámit se s takovými osobnostmi, jakými jsou hvězdy mezinárodní: Carl Johan Calleman, Judy Fraser, Genoa Bliven, Consuela Morávková.

Hvězdy domácí v knize zastupují: Zoša Kinkorová, Robert Jíša, Jakub Střítezský, Pavel Hanzal, Vít Kuntoš, Zuzana Svobodová, Daria Kopalová, Hanka Synková, Tomáš Tetík, Jiří Houdek, Richard Vít, Filip Říha.

Nechybí ani hvězdy showbyznysu: Barbra Streisand & Jim Brolin, Hana Křížková a Zuzana Norisová.

Předmluvu napsala Marta Foučková.

Bude pokračování?

„Všechny rozhovory, které jsem vytvořil, se do jediné knihy nevejdou. Soustředil jsem tedy další část do této druhé knihy a věřím, že se již pomalu můžete těšit na další pokračování," říká ke své nové knize Miloš Matula.
Knihu vydává nakladatelství MM Production,  doporučená  cena je 246 korun.

Soutěž

Jmenujte tři filmy, ve kterých hrála Zuzana Norisová, se kterou najdete v knize rozhovor.

Odpovědi posílejte do neděle
 14. října na adresu soutez.ustecky@denik.cz.

Tři vylosovaní výherci získají knihu Miloše Matuly Hvězdy ezoterického nebe II.

Miloš Matula.Miloš Matula

Absolvoval FAMU, je filmovým a hudebním producentem, žurnalistou, reklamním a PR specialistou. Dlouhá léta se zabývá alternativní medicínou, spiritualitou a meditací, kterou rovněž učí na svých seminářích v ČR i v zahraničí. Od útlého věku se zajímá o starověký Egypt a tento koníček vyústil v téměř dvacetileté studium „amarnského období" v Egyptě – tedy doby vlády faraona Achnatona a jeho manželky Nefertiti. V roce 2005 začal pracovat na scénáři plánované výstavy o Achnatonovi a Nefertiti v ČR. Z materiálů pro scénář nakonec vznikla jeho první kniha Achnaton a Nefertiti, faraoni Slunce, která vyšla v roce 2010. Druhou knihou byl první díl této knihy rozhovorů Hvězdy ezoterického nebe I. (Kniha plná energie), který vyšel v roce 2011. Hvězdy ezoterického nebe II. (Kniha plná zdraví) vychází právě nyní.