ICUK nabízí program Platinn, který je určen pro jakékoliv malé a střední firmy s působností v Ústeckém kraji. Program nejdřív odhalí úzká hrdla podnikání a pak nastaví změny, které povedou k rozvoji a růstu firmy. Změny nastavuje firma pomocí individuálního vedení expertem, pomoci může napojení na investory nebo zkušenosti ostatních firem právě v oblasti, kterou chce daná firma inovovat (tzv. sdílené know-how).

Poslání ICUK je pomáhat firmám růst, a proto je první fáze programu Platinn zdarma, druhá (nepovinná) je poté z 50 % spolufinancována firmou.

Kromě programu Platinn každoročně ICUK organizuje oblíbenou akci „Jak nastartovat inovace ve firmách, aneb jak inovují lídři“, zaměřenou na zkušenosti, praktické návody a úspěšné příklady inovací. Akce je určena právě malým a středním firmám, které chtějí inovovat a přišly se inspirovat nebo už inovace nastartovaly a předávají své zkušenosti dál.

Pokud má vaše firma ambici inovovat, chce růst a obstát v tvrdé konkurenci, není nic jednoduššího než si přes stránku icuk.cz/sluzby/platinn domluvit schůzku s manažerem programu.

Další zajímavosti z Ústeckého kraje najdete na stránkách Ústeckého kraje www.kr-ustecky.cz a na jeho facebookovém profilu