Moderní a technicky plně vybavené prostory si je možné od ICUK pronajmout, některé jsou pak dokonce zdarma.

Na kávu a zákusek k práci

Nejnovějším z nich je Work Space, vzdušný a prosvětlený prostor v přízemí budovy, vhodný pro každého, kdo si potřebuje v centru města nerušeně vyřídit pracovní záležitosti, dát si schůzku, vytisknout dokumenty, a přitom si dát třeba kávu. Hodí se ale i pro freelancery jako sdílená kancelář s rychlou Wi-Fi. Pro takové případy je prostor zcela zdarma.

Na akci

Ve WORK Space pořádá ICUK pravidelně akce pro firmy, ale prostor s kapacitou do 50 míst je k pronájmu i ostatním. Pro akce většího formátu do 150 lidí je k dispozici moderní konferenční sál, vhodný pro společenské, firemní akce či konference. Součástí jsou dvě zasedací místnosti pronajmutelné i zvlášť.

Jako sídlo firmy – reálné i virtuální

Na ICUK Space Hradební lze i zasídlit, a to reálně pronájmem kanceláře anebo virtuálně se schránkou pro firemní korespondenci. Výhodou jsou nejen skvělá adresa v centru města a reprezentativní moderní prostory, ale také sídlo dalších organizací, jako CzechInvest, Regionální rozvojová agentura ÚK či Technologická agentura ČR, které vaše podnikání mohou zásadně posunout.

Více informací o pronájmech najdete na webu space.icuk.cz.

Další zajímavosti z Ústeckého kraje najdete na stránkách Ústeckého kraje www.kr-ustecky.cz a na jeho facebookovém profilu.