Stále ještě úřadující česká MISS Gabriela Dvořáková či Hanka Mašlíková a Lucie Králová vystoupí 17. dubna od 19.30 hodin v ústeckém divadle na 9. ročníku charitativní akce Krása pomáhá dětem.

Bohulibý večer Lenky Taussigové-Kocmanové moderuje každý rok někdo jiný. Letos se konečně dostalo i na Libora Boučka, po kterém organizátorka benefice dlouho toužila. „Naháněla jsem ho čtyři roky. Obdobné to bylo i u Petry Janů, kdy jsem se jí po letech trefila do termínu," vysvětlila zakladatelka akce.

Prim budou hrát na mole půvabné a okouzlující modelky. Ale ani dámy v hledišti nebudou ochuzeny. Nejen sportovní věci, ale také elegantní obleky totiž na pódiu předvede čtveřice basketbalistů v čele s hvězdou Kwamainem Mitchellem. A Koťata zazpívají novou sportovní „hymnu".

Celý kulturně-módní večer opět potěší zejména nemocné děti z Masarykovy nemocnice. Modelky půjdou nejprve předat hračky do nemocnice a večer pak předají dětské klinice místo šeku rovnou potřebný přístroj.

Jako překvapení chystá organizátorka i účast jedné mediálně známé osobnosti. „Měl by to být fotbalista, ale vše je v jednání," nechala se slyšet maminka dvou dětí.

Vstupenky jsou v prodeji od 149 do 249 korun.