Žlutý trabant s číslem 41 naháněl hrůzu všem mužům za volantem svérázných vozidel v Chabařovicích.

Mladičká Denisa Pappová byla připravena vrátit všem těm gentlemanům v montérkách šikanu z minulého závodu, kdy skončila čtvrtá. Její nadšení však vydrželo pouze několik kol a potom se její vozítko zastavilo. Převodovka nevydržela nasazené tempo a chlapi si nahlas oddechli. Pátý díl seriálu terénních závodů v Chabařovicích výrazně zviditelnil mladíka jezdícího v červené hondě. Lukáš Vlasák z Dubí vyhrál všechny své rozjížďky i finále.

Potlučené vozy

V depu se opět tísnilo 10 vozidel bez rámu a 8 rámovaných krasavců, které byste na silnici nemohli potkat. Potlučená auta však měla skvěle vyladěné motory a na dráze docházelo často k vyřizování účtů. Určitě se nejezdilo na umělecký dojem jako v krasobruslení. Plechy létaly do stran, nikdo nechtěl dobrovolně ustoupit. Hned několikrát došlo ke kotrmelcům vozidel, ale nikdo nebyl zraněn. V šestičlenném finále vozidel bez rámu byla i ústecká dvojice Tomáš Hampejs a Rafael Tibor. Za potlesku věrných diváků přebírali medaile za druhé místo, když je porazil pouze Tepličák Vlastimil Vorel.

Řev motorů

Vrcholem závodů bylo finále rámařů, kde řev silných motorů přehlušil všechno na desítky metrů v okolí. Perfektní jízdou start cíl zvítězil Lukáš Vlasák a upevnil si tak průběžné první místo v sedmidílném seriálu. Byla to podívaná pro drsňáky, další závod je plánován na 13. října.