Počasí má být přímo prázdninové, tak neseďte doma.

Podobné jako Eurohry

Tisá zve do kopců a nabízí Létohry 2015. Pohodlně stihnete procházku ve skalách, svačinu s vyhlídkou do kraje a ještě drsný sport. Celá obec bude v sobotu vzhůru nohama, místní Spolek amatérských sportovců (SAS) je připraven.

„Přihlášeno je osmadvacet pětičlenných družstev. Podmínky jsou podobné jako při Eurohrách. Jedna žena, jeden borec nad čtyřicet, nebo mladší osmnácti let. Na programu je čtrnáct sportovních disciplín. Na jeden den docela zabíračka. Některé týmy to berou jako přípravu na Doksy, ale hlavně je to setkání sportovních nadšenců, kteří se vzájemně hecují a nepokazí žádnou legraci," říká předseda SAS Petr Štěrba.

Kdo to ještě nezkusil, může jenom fandit kamarádům a v hospůdce potom sestavovat vlastní tým pro příští rok. Ti zkušenější mají na každou disciplínu specialisty, ale to neznamená, že musí vyhrát.

Den je dlouhý a v tom vedru to může být zajímavé. Hod na koš, ručkování na člunu, orientační běh, lezení, slack line, stolní tenis, cyklistika, bungee running, fotbal, nohejbal, biatlon, beach volejbal, skok z místa, ruské kuželky.

Každá disciplína má svého rozhodčího a bodové hodnocení. Vyhrává všestrannost a nadšení! Přesvědčte se sami.