„Největší zájem je o čerstvé mléko, toho prodám spoustu, ale také o jogurty a sýry například čerstvý sýr je hodně oblíbený," vypočítával prodavač Ondřej Škácha.

„Moje rodina má mléko ráda, to zmizí hned, dětem kupuji jogurty a kdybych je nehlídala, tak je všechny snědí na posezení," přidala se mladá zákaznice.

V nabídce pojízdné mlékárenské prodejny je hodně produktů s přídavkem selský: jogurty, sýry, čerstvé máslo, kefír, podmáslí nebo sýrová pomazánka. Název je potvrzením jejich původu.

Pravidelným účastníkem farmářských trhů u OC Forum je dodávka projektu Mléko z farmy.Všechny výrobky jsou vyráběny tradičními výrobními postupy, surovinou je kvalitní plnotučné mléko, které v mlékárně neodstřeďují ani nehomogenizují. Projde pouze šetrnou pasterizací.

Mléko z farmy je společným projektem farmáře Jana Millera, na jehož farmě ve Svrkyni se mléko nadojí, a Stanislava Němce, který má v Radonicích selskou mlékárnu, kde se mléko za přísných hygienických podmínek zpracovává a výrobky odtud firemní chladicí auta rozvážejí po různých trasách přímo k zákazníkům.

V Ústí nad Labem je u OC Forum dodávka mléka z farmy každý čtvrtek od 8.00 do 16.00. Ale příležitost k nákupu tím nekončí. Dodávka vyráží na Střekov, kde postupně navštíví jedenáct míst. Začíná ve Varšavské ulici a končí na Kamenném Vrchu.