Jestli chcete vědět, co bude letos IN a co by nemělo chybět ve vašem šatníku, tak přijďte v pátek do OC Forum Ústí nad Labem. Na Kostelním náměstí před obchodním domem se od 19:30 uskuteční tradiční Velká módní show s bohatým kulturním programem.

„Show bude navíc spojená s nočním nakupováním. Zapojí se do něj více jak polovina obchodů, které mají v plánu speciální prodejní nabídky. Otevírací doba bude prodloužena do 23 hodin. Delší provozní dobu bude mít také lanová dráha na Větruši," sdělil Zdeněk Rytíř, marketingový manažer obchodního centra Forum Ústí nad Labem.

Ve Foru se například představí zpěvačka Tereza Kerndlová či missky Michaela Štoudková a Lucie Smatanová. Posledně jmenovaná byla v Ústí několikrát pracovně a to především na benefici Krása pomáhá dětem.

„Do Ústí se vždy těším, hlavně kvůli milým lidem. Bohužel jsem nikdy neměla moc času na prohlídku města. Ráda bych viděla výletní zámeček Větruše či hrad Střekov. Vlastně ani ve Foru jsem ještě nebyla, ale to v pátek napravím," usmála se Česká Vicemiss 2009 Lucie Smatanová.

Show bude moderovat Vlasta Korec. V plánu je i křest nového kalendáře od fotografa Petra Berounského s Hanou Mašlíkovou, Lenkou Taussigovou-Kocmanovou a Michaelou Štoudkovou.

„Po boku známých modelek v roli modelů netradičně vystoupí ústečtí basketbalisté. Představeny budou i nové posily týmu. Po přehlídce proběhne autogramiáda a navíc basketbalisté zahájí výstavu s názvem Historie českého basketbalu," dodal marketingový manažer Fora Zdeněk Rytíř.