Na Mega Silvestr zve jako na „experiment" nový Hudební klub Brána v Hrnčířské ulici. VIP vstupné je za 500 Kč, běžné za 160. „Otevřeli jsme největší hudební klub v Ústí, pojme 1500 - 2000 Ústečáků najednou. Přijďte a dokažte, že stále umíme držet spolu," vzkazují pořadatelé.

NA DVOU SCÉNÁCH

Klub má mít dvě scény: 21. až 24. hod. tu hraje Elektro swing Allstars živě a na scéně B Dj Chobot na přání.

Lístek na Silvestra Na Rychtě přišel letos na pouhých 300 Kč, ale už zde mají obsazeno. „A bez vstupenky se k nám na oslavu konce roku bohužel nedostanete," informoval Deník personál Rychty.

Silvestr v Hotelu Clarion vás přijde na cenu pokoje, buď dvojlůžkového za 1820 Kč, nebo za jednolůžkový 1680 Kč. V ceně je ale jen program, tedy taneční vystoupení od 19.00. V ceně ubytování je pak už pouze snídaně, tak je to běžné.

„Občerstvení a nápoje si musí hosté během silvestrovské noci uhradit sami," informovala ve čtvrtek odpoledne Ústecký deník recepční Edita Golkevičová.

Z EDENU JSOU VIDĚT VŠECHNY OHŇOSTROJE

„Přijďte s námi zakončit rok 2016 na zábavě v Hostinci pod Kaštany ve Skoroticích. Hraje pro Vás DJ Jana. Vstupenky za 150 Kč lze koupit s výběrem místa u obsluhy hostince. V ceně je malé občerstvení v podobě slaných pochutin i příspěvek na DJ," zve restaurace.

Hospůdka Eden v Poláčkově na Doběticích nabízí za 200 korun na osobu DJ Otu, který bude hrát na přání, občerstvení formou bufetu (mini řízečky, guláš, chlebíčky, koleno, také „vegetariánské občerstvení"…) „zobání" na stůl a také tradiční silvestrovský přípitek.

„A nezapomeňte, že od nás jsou vidět všechny ohňostroje z Ústí nad Labem," vzkazuje hospůdka.

Music club Emco na Mírovém náměstí slibuje silvestrovské vstupné na akci Welcome 2017 60 Kč v termínu 21.006.00. „Plno alkoholu a tradičně skvělá muzika i párty!" zve.