Nejprve pořádá zapsaný spolek Střekovské matky v Parku T. G. Masaryka naproti Činohernímu studiu populární Střekovský bleší trh. Vyměnit či prodat se tu od 9 do cca 11 hodin dá cokoliv, co už se vám nehodí a jinému to může pomoci či udělat radost. A to na dalším ročníku akce, která je zde vždy dvakrát ročně. „Nekoná se pouze za špatného počasí, takže určitě přijďte. Nabídneme kávu i další nápoje, prostor pro prodejce je zde zdarma,“ připomněla Kateřina Chalašová, členka Střekovských matek.

Od 13 do cca 18 hodin bude bavit především dětské publikum v Městských sadech naproti Ústecké poliklinice třetí ročník branné hry Partyzánský samopal. Pořádá ho hnutí PRO!Ústí, na programu opět jsou zábavné soutěže. Nejmenší čekají běžné i netradiční disciplíny „hod garnátem“, shazování plechovek, improvizovaná protichemická ochrana „Ipcho“, přeprava zraněného partyzána a další. Za absolvování disciplíny dostanou děti razítko na kartičku, po splnění všech je čeká sladká odměna.

Na neděli 9. června 2019 pořadatelé akce Malý Hamburk v čele s Antonínem Moravcem z Teplic chystají letos podruhé tento program:

15.00 - Pirates of The Pub - irská muzika z Českých Budějovic. Kapela, která má velký potenciál a už dnes jezdí po celé Evropě. A zde je ukázka jejich skladby na videu

Zdroj: Youtube

16.00 - U-style - americká country music v podání kapely, která je ve svém repertoáru velmi flexibilní.

17.00 - Filippo Poderini - italský kytarista a zpěvák, který svůj zvuk obohacuje o různé hudební smyčky.

18.00 - Sclapband - učitel z ústeckého Domu dětí a mládeže - Samuel Němec - připravil své žáky tak, že se nemusí stydět vystoupit prakticky všude.