Ošklivý pohled se naskytl svědkům a následně i strážníkům a zdravotníkům v Ústí nad Labem. V noci v sobotu 9. července se tam na oplocení u horní brány letního kina napíchl muž a zůstal viset za nohu.

Zatímco skupina dalších lidí zraněného přidržovala, aby si neublížil ještě víc, dva muži zastavili projíždějící hlídku městské policie. Strážníkům řekli, že nějaký muž se snažil po skončeném koncertě přelézt oplocení kina a při tomto pokusu se nabodl na železný plot. "Hlídka se ihned vydala na místo, kde byl zjištěn muž, který visel na oplocení a který měl v lýtku zapíchnutou jednu z tyčí plotu. Dotyčný byl při vědomí," uvedl Jan Novotný, zástupce ředitele Městské policie Ústí nad Labem.

Přivolaní hasiči pomocí hydraulických nůžek část plotu odstřihli a zdravotníci zraněného převezli do Masarykovy nemocnice. 

Známé pecky punkových E!E, nebo hardrockových Tří sester a Lou Fanánka Hagena rozparádily v sobotu v podvečer nejednoho fanouška obou kapel. Předskokana jim dělala ústecká kapela Sklap.
Do Letního kina dorazily Tři sestry a E!E. Podívejte se, jak Ústečáci řádili

V sobotu probíhal v letním kině koncert legend - punkových E!E a hardrockových Tří sester a Lou Fanánka Hagena. Předskokana jim dělala ústecká kapela Sklap.