V internetové databázi pohřešovaných, která je dostupná na stránkách Policie ČR, je třeba Michaela Muzikářová, Alena Poláková či Vlasta Führichová, která je pohřešovaná přes 15 let. Podívejte se, zda někoho z nich neznáte. Seznam pohřešovaných a hledaných mužů z Ústecka jsme publikovali minulý měsíc a najdete ho ZDE.

Stavba Bauhausu v Trmicích.
Nový Bauhaus v Trmicích otevře v polovině srpna. Zaměstná 130 lidí

V databázi převládají osoby v pátrání. Z různých důvodů je hledají policisté. PČR denně tuto databázi aktualizuje. Deník z ní čerpal 11. května  v odpoledních hodinách. Pokud některý z těchto lidí už nemá na stránkách policie svůj aktivní odkaz v pátrání, byl z databáze vyřazen. 

Neviděli jste je? Bydliště mají na Ústecku, policie po nich pátrá.
Neznáte je? Slehla se po nich zem. Mezi hledanými z Ústí je Lehečka či Štrougal

Každoročně se v Ústeckém kraji pátrá také po několika desítkách dětí. Ať už se jedná o útěky, či ztracení. Drtivá většina se jich velmi rychle najde. Stále pohřešovaná je například Míša Muzikářová z Ústí, která se za záhadných okolností ztratila v lednu 2017. „V pátrání po nich se udělalo maximum,“ uvedl vedoucí 2. oddělení obecné kriminality Krajského ředitelství Policie ČR v Ústí nad Labem Tomáš Kohout.