Celým dnem provázeli školení lektoři. Připraven byl i doprovodný program, kterým bylo setkání s hasiči, ukázka historického vybavení, face painting a hry o mlsky. Každý příchozí si mohl zkusit jump trampoline, laser game, parkour, krav maga, kickbox, street dance, zumbu, kruhový trénink, posilovnu a mnoho dalšího.

"Dneska je to tady takový mix dětského dne a kroužkofestu, protože máme připraveny hry a soutěže, ale zároveň se snažíme nabrat i nové členy. Všechny kroužky, které tu dnes mají ukázku, se potom i konají v této hale, kromě kurzů parkouru, který máme na ZŠ Elišky Krásnohorské," řekl za organizátory Jan Pehl.

Jejich záměrem je vybudovat střekovský dům dětí a mládeže. "Já osobně zde žiji a úplně se mi nelíbí jak Střekov v posledních letech vypadá a chci ho trochu pozvednout. Zatím se nám naše propagační akce myslím si poměrně daří, už nám přišlo několik stovek lidí. Myslím si že moc lidí o nás a naší nabídce aktivit zatím neví. Máme zde kromě trampolín i malé fitko, taneční sál, družinu pro malé děti a spoustu dalšího," dodal Pehl.