Výdejní místo je označeno logem partnera výrobce a prodejce nábytku provozovny HRAL. Nově na tuto výdejnu má upozorňovat poutač, který bude umístěný na komíně v areálu, kde se třeba nachází elektrotechnický velkoobchod Elfetex.

„Zákazníkům prostřednictvím mobilních výdejních míst v Chomutově a Mostě chceme usnadnit nakupování v IKEA. Nabízíme jim další možnosti si vybrat, kde a kdy si mohou objednávky vyzvednout,” říká Jiří Kuča, ředitel obchodního domu IKEA Zličín, který bude výdejní místa zásobovat.

Zákazník, který si zboží objedná na webu IKEA.cz a zvolí si službu Klikni a vyzvedni, má nově u rozměrnějších zásilek na výběr možnost vyzvednutí právě v Chomutově a Mostě.

Výdej objednávek v Chomutově bude probíhat z přistaveného nákladního vozu na parkovišti u S1 Center na adrese Obchodní zóna 266, Otvice, a to každou středu a neděli od 16 do 17 hodin.

Na tahu z Ústí do Děčína se střetla dvě auta, zasahovali hasiči a policisté.
Na tahu z Ústí do Děčína se střetla dvě auta, zasahovali hasiči a policisté

V Mostě si budou moci zákazníci své objednávky vyzvedávat na parkovišti u S1 Center na adrese Chomutovská 1316 každou středu a neděli od 18 do 19 hodin. Vůz bude viditelně označen a přesné souřadnice místa, kde bude parkovat, najdou zákazníci na webu IKEA.cz. Lokality jsou dobře dostupné pro zákazníky z regionu, kteří už tak za nákupy v IKEA nebudou muset dojíždět do Prahy. Ušetří tak téměř 200 kilometrů a dvě hodiny na cestách.

Poplatek za službu je odstupňován podle celkové ceny objednávky. Začíná na 99 Kč pro objednávky do 1500 Kč a maximální poplatek je 199 Kč u objednávek nad 3000 Kč. Ve srovnání s doručením přímo do bytu tak zákazníci při využití mobilního výdejního místa výrazně ušetří.

 MUDr. Lucie Radovnická s týmem na Vědecké výroční konferenci KZ.
Ústecká lékařka získala prestižní cenu od výboru České diabetologické společnost

V Ústeckém kraji má tak IKEA dvě mobilní výdejní místa (Most a Chomutov) a jedno výdejní místo – Ústí nad Labem. Klasický obchodní dům s prodejnou a restaurací najdete třeba v Praze či v Drážďanech.