Popelku ústeckých plesů vybírali čtenáři Ústeckého deníku. Nejkrásnější ženy a dívky jsme fotili na šesti velkých plesech, které se konaly v Ústí nad Labem. Z každého plesu postoupila jedna finalistka. Vítězku z nich čtenáři vybrali hlasováním pomocí novinových kuponů.

Nejvíc hlasů od čtenářů získala Věra Boršek, kterou jsme fotili na plesu sportovců. Na druhém místě se umístila Milota Gibalová z plesu severočeských patriotů. Třetí příčku obsadila Eliška Vachtová z plesu Gymnázia dr. Šmejkala.

Vítězkám gratulujeme a žádáme je tímto, aby kontaktovali redakci na e-mailové adrese ustecky@denik.cz z důvodu předání výher.

Věra Boršek vyhrává zapůjčení svatebních či společenských šatů od svatebního salonu Noblesse Paris zdarma. Milota Gibalová získá zapůjčení svatebních či společenských šatů od svatebního salonu Noblesse Paris se slevou 50 %, Eliška Vachtová si může šaty půjčit s třicetiprocentní slevou.

Popelky na prvních třech místech se mohou těšit také na ceny od vizážistky Vladislavy Krajníkové: Mary Kay vak na šaty, dárková poukázka na poradenství péče o pleť a líčení, vzorky přípravků Mary Kay.