Policie chystá rekonstrukci vraždy Romana Housky
Policie chystá rekonstrukci vraždy Romana Housky, kterého podle vyšetřování zastřelil osmatřicetiletý muž loni 18. listopadu před jeho domem v Chomutově. K činu se přiznal. Řekl to krajský státní zástupce Jan Jakovec. Kriminalisté podle něj chtějí rekonstrukcí potvrdit pachatelovo přiznání.

Dělníci zneškodnili reklamu, silnice je opět volná
Dělníci za pomoci obřího jeřábu a plošiny zneškodnili nebezpečnou reklamu na obřím sloupu u ústeckého OBI. Předminulou neděli ji poškodil silný vítr.

Modelky pomohou nemocným dětem
Stále ještě úřadující česká MISS Gabriela Dvořáková či Hanka Mašlíková a Lucie Králová vystoupí 17. dubna od 19.30 hodin v ústeckém divadle na 9. ročníku charitativní akce Krása pomáhá dětem. Večer ve sportovním duchu ozdobí i módní přehlídka ústeckých basketbalistů.

Klub Doma znovu otevře, začíná už v dubnu
Papučpárty, festivaly, koncerty, akce pro děti i pro seniory. To všechno má v úmyslu vrátit do klubu Doma nový provozovatel Josef Janeček. V současnosti také vyjednává s kapelami jako je Divokej Bill, Tři sestry, s Tomášem Klusem, pro starší pak například s Petrem Spáleným. Koncerty chce pořádat především v pátek a v sobotu. Otevřít chce 19. dubna Stoletou diskotékou Miroslava Haška a Ivana Dostála.

Basketbalisté Slunety B prošli do finále. Čeká je Děčín
Po úvodním zaváhání v semifinále play off Severočeské ligy museli basketbalisté rezervního celku Slunety pořádně zabrat. Jediná porážka by pro ně znamenala konec sezony. To se ale nakonec nestalo a s céčkem Litoměřic se jim podařilo otočit vývoj série a postoupit do finále, ve kterém se utkají s Děčínem.