Všechny výrobky dělá sám z přírodních materiálů. „Dostal jsem se k tomu přes svou profesi maséra, kde jsem poznal, jaký je zájem o přírodní produkty tohoto druhu. Něco jsem si nastudoval, získal originální receptury a když jsem uspěl s prvními produkty, tak jsem v tom pokračoval," vysvětlil Martin Záhlava.

Například při výrobě mýdla používá klasický postup s hydroxidem sodným. Hlavními surovinami jsou oleje a tuky.

„Mohu vyrobit mýdlo různým druhům pleti prakticky na míru. K základnímu receptu používám i bylinné extrakty či maceráty a přírodní éterické oleje, přírodní konzervanty a přírodní barviva, například papriku, kakao, bez černý a borůvky nebo kurkumu, ovesné vločky a med," uvedl Martin Záhlava.

Mýdlo formuje v dřevěných krabičkách vyložených papírem. „Je nutné ho nechat měsíc schnout. Po čtrnácti dnech se musí otočit na druhou stranu," přiblížil podrobnosti výroby Martin Záhlava.

Podle jeho zkušeností ovlivňuje prodej řada faktorů, včetně roční doby a počasí. „Ne vždy si lidé chtějí koupit zrovna mýdlo nebo pěnu do koupele, takže pokaždé jde na odbyt něco jiného. Ale v oblibě jednoznačně vede levandulová vůně. Dělám i citronovou a teď nově i výrobky s lesní vůní, ale levandule je nejoblíbenější," doplnil.

Zákazníkům nabízí i namíchání konkrétních masážních olejů na doma.

Vybírat lze podle obliby či účinků. Olivový, slunečnicový, sezamový. Do masážního oleje je možné přidat různé přírodní vůně jako je citron, hřebíček, pomeranč, grep, mateřídouška, levandule a další. „Zájem je, mám už stálé zákazníky, či spíše zákaznice, chtějí klasické zboží ale také novinky," poznamenal Martin Záhlava.