Jako u všech soutěžících bude záležet, jak pilně budou její příznivci posílat své hlasy!

Petra bydlí v Jablonci nad Nisou, je jí 36 let. Maminka osmileté Kristýnky a Adélky, které je tři a půl roku, se do soutěže přihlásila sama.

close Petra Vélová je v pořadí třetí proměněnou dámou ve třetím ročníku soutěže, která pokaždé trvá tři měsíce. zoom_in

„Chtěla jsem vyzkoušet něco nového. Jiný styl oblékání než ten, na který jsem zvyklá, třeba i změnit účes, naučit se jiné líčení. Ale hlavně, v období předvánočního shonu se zastavit, trochu zarelaxovat a načerpat novou energii," prozradila, co od Proměn očekává. Její partner preferuje blondýnky, ale Petřina změna tkvěla i ve změně barvy vlasů.

„Takže mě máte na svědomí," smála se.

Její koníčky a co má ráda

Mezi koníčky Petry Vélové patří cestování, turistika, v zimě spinning, v létě kola, vaření, pečení. Ráda chodí na koncerty, plesy a do kina. Ze zahraničních filmů je pro ni jednička Forrest Gump s Tomem Hanksem v hlavní roli a z české produkce má nejraději Pelíšky režiséra Jana Hřebejka, který už dnes vlastně patří mezi naši klasiku. Oblíbenou herečkou Petry je Meryl Streepová.

Přihlaste se do Proměn!

Do soutěže Proměny s Deníkemse může přihlásit každá žena, která by chtěla zažít něco extra a záleží jí nejen na tom, jak vypadá, ale také na dlouhodobé kráse v podobě zdravých vlasů a pleti. Do soutěže se můžete zapojit jednoduchou formou. Stačí napsat naadresu promeny3@denik.cz">promeny3@denik.cz">promeny3@denik.cz">promeny3@denik.cz a uvést své celéjméno, bydliště, přiložit fotografii postavy a obličeje a připsat míry a konfekční velikost. Připište nám krátcesvůj příběh. Pak stačí vložit se na čtyři dny do rukou profesionálů a nechat se hýčkat.

CO NA KAŽDOU VYLOSOVANOU ČEKÁ?

• Vlasová péče od nejlepšího kadeřnického týmuv republice ze Studia Jana Burdová

• Ošetření pleti a těla v kadeřnickém a kosmetickém studiu www.janaburdova.cz

• Luxusní set fén a žehlička na vlasy od Philips v hodnotě 3500 Kč

• Dárková poukázka od módního domu VAN GRAAF

• Balíček vlasové kosmetiky Redken v hodnotě 3000 Kč

• 5 kusů fotografií od profesionálního fotografa Jana

Tůmy. www.photojan.cz

SOUTĚŽ PRO ČTENÁŘE

V průběhu Proměnmůžete odpovídat našest soutěžních otázek. Teď vám zadáváme třetí v pořadí, další2. ledna, kdy představíme čtvrtou proměněnou dámu. Na vylosovaného čtenáře pokaždé čekábalíček vlasové kosmetiky Redken. Druhý získáváPavla Šímová z Ústí nad Labem.
Odpověď na třetí otázku zašlete do pátku 20. prosince e-mailemna adresu promeny3@denik.cz">promeny3@denik.cz">promeny3@denik.cz">promeny3@denik.cz a do předmětu vložte heslo SOUTĚŽ.

Otázka č. 3: PATRONKOU TĚCHTO PROMĚN JE VÍTĚZKA MINULÉHO ROČNÍKU. JAK SE JMENUJE?

V průběhu Proměn můžete hlasovato nejvíce povedenou proměnu. Po zveřejnění všech šesti proměněných dam můžete hlasovat o nejpovedenější proměnu ještě do 7. února 2014na adrese promeny3@denik.cz">promeny3@denik.cz">promeny3@denik.cz">promeny3@denik.cz a do předmětu vložteheslo HLASOVÁNÍ.

Ze všech hlasujících vylosuje redakce Deníku jednohovítěze, na kterého čeká:

• dárek od Philips v hodnotě 15 000 Kč

• poukaz do kadeřnického a kosmetického Studia Jana Burdová Změna stylu

• balíček vlasové kosmetiky Redken v hodnotě 6000 Kč.

A oblíbená kniha? „Čtu málo, ale nedávno mě kamarádka přemluvila, abych si přečetla 50 odstínů šedi od autorky E. L. Jamesové. Zvládla jsem celou trilogii."

Cítit se atraktivní v práci i doma

Petru jsme sice hezky vyzpovídali, ale nesmíme zapomenout na její velmi milý „přihlašovací dopis" do soutěže Proměny s Deníkem.

V něm nás zaujalo mimo jiné: „Mám středoškolské vzdělání ekonomického směru. V současné době pracuji jako účetní a technik BOZP a PO ve společnosti, kterou jsem založila se třemi kolegy. Jsem hodně pracovně vytížená, pracovala jsem i po celou dobu obou rodičovských dovolených a poslední dobou cítím, že se potřebuji na chvíli zastavit a načerpat novou energii. Myslím, že Proměna by ke mně přišla právě ve správnou chvíli… Přála bych si udělat něco jen extra pro sebe a své sebevědomí. Chtěla bych se cítit atraktivní nejen v práci, ale i doma pro svého přítele, který je mimochodem o šest let mladší."

close Petra Vélová je v pořadí třetí proměněnou dámou ve třetím ročníku soutěže, která pokaždé trvá tři měsíce. zoom_in

Dostala nás především pasáž, v níž líčí, v čem by jí mohla Proměna pomoci. „Určitě by mě omladila a zvýšila by moje sebevědomí, moje holčičky by měly spokojenou krásnou maminku, přítel a rodina by na mě byli na mě pyšní a naši zákazníci by se chlubili, že mají nejkrásnější bezpečačku a hasičku," napsala Petra.

Jsme přesvědčeni, že všechno to se jí teď splnilo nebo hodně brzy splní.

Inspirace stylem Kate Moss

„Petřin styl je velmi mladistvý, je to velmi milá a půvabná žena. V blond dlouhých vlasech byla velmi nenápadná až nevýrazná. Poté, co jsme pochopili, že Petra unese i výstřednější image, šli jsme právě tímto směrem. Výsledkem je povedená inspirace stylem supermodelky Kate Moss s jemnými prvky provokativního punku. Petře výborně sedne, během focení byla uvolněná a užívala si proměnu na maximum," přiblížila průběh třetí proměny Jana Burdová.

close Petra Vélová je v pořadí třetí proměněnou dámou ve třetím ročníku soutěže, která pokaždé trvá tři měsíce. zoom_in

A jak vidí proměnu Petry Vélové poslední vítězka a patronka právě probíhajících Proměn s Deníkem Helena Stesková? „Všude čtu, že pro letošní podzim jsou in růžové odstíny do vlasů. Tak konečně vidím, jak šik to může vypadat. Proměna Petry je úžasná!"

Modelka: Petra Vélová

Produkce: Studio Jana Burdová

Photo: Jan Tůma

Vlasy: Tomáš Molek a Nikol Stehnová/Studio Jana Burdová

Make-up: Monika Kačerovská face designer/GIORGIO ARMANI

Styling: Linda Radostová/Van Graaf

close Snímek z průběhu proměny. zoom_in

close Snímek z průběhu proměny. zoom_in