Změna to byla u této drobné blondýny, v Proměnách s Deníkem soutěžící jako č. 5, opravdu radikální. „Vrátný, který mě normálně zná, se ptal, jak se jmenuji a nádavkem mi dal klíč od jiné kanceláře. Velmi často se stává, že přijdou zaměstnanci do kanceláře, ptají se po paní Veselé a když kývnu, jako že jsem tady, reagují: Jé, paní Veselá, to jste vy? Vždyť vy jste jiná, úplně jiná! Kolega, se kterým si vykáme, mě mine, letmo na mě pohlédne a na rozloučenou říká ahoj," užívá si svou proměnu Taťana. Dodává, že největší ohlasy na změnu byly právě v jejím zaměstnání, kde se potkává s mnoha lidmi. Pracuje jako mzdová účetní.

close TAŤANA VESELÁ před proměnou. zoom_in

Jak reagovali nejbližší? „Manžel si na změnu zvyká, mám pocit, stále, jelikož preferuje blondýny. Ono je asi těžké žít třicet let s ženou, navíc blondýnkou, a najednou se vrátí z Teplic někdo úplně jiný vizáží a navíc tmavovláska," ukazuje své pochopení pro partnerovu reakci.

O soukromí prozradila mimo jiné to, že její téměř třicetiletý syn bydlí se svou přítelkyní ve vlastní domácnosti. Ideální práce? „Myslíte takovou bez toho, zda by mne živila penězi, ale živila mou dušičku? Představuji si krásný mrazivý den, s výhledem do přírody, sluníčko natahuje své paprsky, hladí mi tváře a já zachumlaná v lenošce s hrnkem vroucího čaje sedím a hledím do té doby, než mě políbí múza a já začínám psát a psát a psát …," zasnila se Taťana. Jak říká, baví ji psaní. Napsala pár příběhů ze života, píše si knihu „do šuplíku".

Modelka:

Taťana Veselá

Produkce:

Studio Jana Burdová

Photo:

Jan Tůma

Vlasy:

Martina Zralá/

Studio Jana Burdová

Makeup:

Monika Kačerovská face designer/Giorgio Armani

Styling:

Linda Radostová/Van Graaf

Do okruhu jejích oblíbených knih spadá například Tajemství od Rhondy Byrne, Miluj svůj život autorky Louise Hay a knihy Bärbel Mohr. „Pod kůži se mi dostala knížka od Marlo Morganové Poselství od protinožců, mám ráda knížky od Zdeňky Jordánové. Jsou psané srozumitelně a zároveň dají nahlédnout, proč se nám různé věci dějí." Oblíbené „elpíčko" má to s pop-folkovou skupinou Peter, Paul & Mary, pohlazením po duši je pro ni film Procházka v oblacích.

„Mám ráda turistiku, jezdím na kole, ráda plavu, cvičím, sílu čerpám z přírody a v poslední době ze sebe sama. Tím, že dělám věci, které jsou mi příjemné, nechávám věci plynout a ony se dějí bez mého zásahu tak nejlépe, jak to jde," dokončila svou vizitku.

Dost bylo blondýny

„Taťana je velmi milá žena, s hezkou postavou a jemnými rysy. Kadeřnice Martina toho využila naplno. Obě ženy se shodly, že dost bylo blond stylu a zvolily návrat k hnědé, Taťanině přírodní barvě. Vlasy výrazně zkrátily do sportovnějšího, přesto velmi ženského, stylu. Její styl se tím dostal do šik rovnováhy něžný výraz je vyvážen osobitým krátkým střihem a make-upem. K tomu je možné zvolit více stylů oblečení, aniž by to přebilo Taťanin naturel ženy, která již ví, co v životě chce a umí si za tím jít," je přesvědčena vedoucí týmu Proměn s Deníkem Jana Burdová.

„Proměna Taťány je bezvadná. Po proměně je vidět, jaký je vlastně živel a jaká z ní jde energie. Dávám jedničku," připojuje své hodnocení Helena Stesková, vítězka předcházejícího, druhého, ročníku Proměn s Deníkem.

Proměny se pomalu blíží do finále!

Do soutěže Proměny s Deníkem se mohla přihlásit každá žena, která chtěla zažít něco extra a záleží jí nejen na tom, jak vypadá, ale také na dlouhodobé kráse v podobě zdravých vlasů a pleti.

Přihlášek chodily desítky a vězte, že nebylo jednoduché šestici soutěžících vybrat. Všem ženám, které se rozhodly změnit svou vizáž, děkujeme za zájem a důvěru, mnohým i za milá psaní. Držíme jim palce, aby jim proměna, k níž se rozhodly, vyšla a přejeme si, aby svému Deníku zachovaly přízeň…

CO NA KAŽDOU VYLOSOVANOU ČEKÁ?

• Vlasová péče od nejlepšího kadeřnického týmu

v republice ze Studia Jana Burdová

• Ošetření pleti a těla v kadeřnickém a kosmetickém studiu www.janaburdova.cz

• Luxusní set fén a žehlička na vlasy od Philips v hodnotě 3500 Kč

• Dárková poukázka od módního domu VAN GRAAF

• Balíček vlasové kosmetiky Redken v hodnotě 3000 Kč

• 5 kusů fotografií od profesionálního fotografa Jana

Tůmy. www.photojan.cz

SOUTĚŽ PRO ČTENÁŘE

V průběhu Proměnmůžete odpovídat našest soutěžních otázek. Teď vám zadáváme pátou v pořadí, poslední šestou29. ledna, kdy představíme šestou proměněnou dámu. Na vylosovaného čtenáře pokaždé čekábalíček vlasové kosmetiky Redken. Čtvrtý získáváIrena Piskačová z Mostu.

Odpověď na pátou otázku zašlete do pátku 17. ledna e-mailemna adresu promeny3@denik.cz">promeny3@denik.cz a do předmětu vložte heslo SOUTĚŽ.

Otázka č. 5: JAK SE JMENUJE MÓDNÍ DŮM, KTERÝ OBLÉKÁ SOUTĚŽÍCÍ V PROMĚNÁCH S DENÍKEM?

V průběhu Proměn můžete hlasovato nejvíce povedenou proměnu. Po zveřejnění všech šesti proměněných dam můžete hlasovat o nejpovedenější proměnu ještě do 7. února 2014na adrese promeny3@denik.cz">promeny3@denik.cz a do předmětu vložteheslo HLASOVÁNÍ.

Ze všech hlasujících

vylosuje redakce Deníku

jednohovítěze, na kterého

čeká:

• dárek od Philips v hodnotě 15 000 Kč

• poukaz do kadeřnického a kosmetického Studia Jana Burdová Změna stylu

• balíček vlasové kosmetiky

Redken v hodnotě 6000 Kč