O zlomení nohy je podle některých Ústečanů propadající se chodník u zadního vchodu Komerční banky naproti Foru. Faktem je, že uvolněná dlažba udělala na rohu budovy pěkný lavor.

„Když jsem šla z Fora do Labe, tak jsem v díře upadla. V lodičkách na podpatku nic příjemného. Ještě, že jsem měla kalhoty, jít v sukni, tak mám sedřená kolena. Měli by díru alespoň označit, když už ji neopraví,“ řekla Kamila Rejsková.

Mluvčí Komerční banky Monika Klucová uvedla, že jde o pozemek města.

„Zástupci banky v loňském roce možnost opravy projednávali se zástupcem města s tím, že k realizaci oprav dojde v jarních měsících tohoto roku. Na jednání tedy nyní opět navážeme a požádáme o urychlení opravy,“ dodala mluvčí Klucová.

Nechají ji označit

Iva Fidlerová z odboru dopravy ústeckého magistrátu uvedla, že okamžitě nechají nerovnost označit. „Úředníci následně budou pracovat na zjednání nápravy a uvedení chodníku do původního stavu,“ přislíbila Iva Fidlerová.

Ústečan Karel Kopřiva si myslí, že by měli úředníci nechat zkontrolovat celý prostor. „Jako pamětník vím, že tam v minulosti stály domy. Zřejmě půjde o špatně zasypané sklepy a zemina si pozvolna sedá,“ doplnil Karel Kopřiva.