Zhruba dvouhodinový koncert v jednom z největších letních kin v Evropě uskutečnila vůbec poprvé a samozřejmě při tom nemohly chybět legendární písně skupiny Queen.

Celá Universum Tour je tematicky laděná včetně občerstvení. K ochutnání bylo ve stánku kupříkladu loni uvedené Queenie pivo, které vzniklo propojením toho nejlepšího z českých a anglických surovin.

Jedna z nejuznávanějších Queen tribute kapel na světě a v České republice, která se svou show Queen Relived vyprodala dvakrát po sobě pražskou O2 arenu nebo vystoupila na oficiální narozeninové oslavě královny Alžběty II., zavítala v průběhu letní open air tour do dvanácti českých měst, z nichž ještě zbývají 14. 8. Svojšice a 21. 8. Ostrava.

„Letošní léto bude o kvalitě a o výzvách, proto ze sebe vydáme maximum, abyste si koncerty užili. Nechte se vtáhnout do našeho Universa,“ zve fanoušky frontman kapely Michael Kluch.

Queenie v čele s Michaelem Kluchem si zakládají na přesném a autentickém pojetí skladeb v původních aranžích a tóninách, které doplňují autentickými kostýmy a vizuální show.