Podle Jany Mládkové z Kulturního střediska města, které se o kulturní dům stará, nyní je nájemní smlouva  na městě. Ředitel střediska ji může podepsat jen na rok, delší doba je pak na vedení radnice.

„Prostory se podařilo opravit. Vypadají hezky," uvedla. Podle ní je cílem střediska, aby se do restaurace opět vrátil život.

Hlavní restaurační sál je již hotový. Podle Sluky na něm bylo mnoho práce. „Zcela jsme vyměnili nábytek, jsou zde nové stoly a židle. Položili jsme nové koberce, zbrousili parkety, udělali nový bar a nakoupili nehořlavé závěsy," popisuje některé ze změn.

Celý prostor je nově vymalovaný, vyčištěné jsou i lustry. Opravit nechal také toalety a nová bude šatna.

Změnila se i kuchyň, ve které se vařit již nebude. Staré přístroje bylo nutné vyhodit a prostor slouží spíše k manipulaci. „Vařit se zde nebude, nebudeme mít otevřeno každý den jako restaurace. Jsem realista, za současné konkurence by sem na jídlo příliš lidí nechodilo. Ve městě je dostatek restaurací a blíže," vysvětluje Sluka.

Prostor tak má sloužit hlavně během plesů, kdy se z něho stanou další sály. Sluka počítá  s tím, že by zde pořádal i různé bankety a slavnosti. Kvůli tomu se dohodl také na vzájemné spolupráci se společností RD Catering, která mu bude pomáhat zajišťovat služby a pohoštění.

Dělníci nakonec zapracovali i na opravě horní části, ze které byl v minulosti bar „Káčko". Barem již nebude, půjde o společný prostor spojený s restaurací. „Dohromady budeme mít kapacitu až 250 míst. Dolní prostor bude nekuřácký, takže příjemný pro lidi, kteří nemají kouř rádi. Naopak horní je určený pro kuřáky," uvedl Sluka.