Všude byly krásné dámy a slečny. A také sympatičtí pánové a chlapci.

My jsme pro vás vybrali čtyři ženy. Jde o dvě maturantky a dvě nematurantky.

Proč? Protože rozjíždíme soutěž o „Popelku ústeckých plesů"! Tedy o tu nejkrásnější ženu, která se objeví na plesu v Ústí nad Labem a okolí.

O co jde: Z nominovaných a vyfotografovaných čtyř žen vyberete tu, které to na plese nejvíce slušelo.

Hlasovat vždy budete moci na webu usteckydenik.cz/plesy. Hlasovat se bude od pondělí do pátku a vítěz z každého plesu postoupí do finále, kde se utká s ostatními vítězi plesů.

Abychom vám usnadnili hlasování, každého vybraného soutěžícího necháme ohodnotit odbornou porotou. Líčení, účes a celkový styling ohodnotí vizážistka Dana Berounská. Šaty zase Romana Plívová.

Oba porotci zároveň do soutěže věnují i ceny. Dana Berounská vás uvede do tajů image a krásy a také vás zdarma nalíčí na vaši svatbu, oslavu, či párty. Romana Plívová a její svatební salon Noblesse Paris vám zase zdarma půjčí na ples, či jinou akci, šaty nebo oblek.

Pokud si myslíte, že tou nejkrásnější jste byla na plese právě vy a my jsme si vás nevšimli, pošlete svou fotografii se jménem na e-mail ustecky@denik.cz a na konci uděláme hlasování o divokou kartu z došlých fotografií.

Vítězka postoupí také do finále!

Kdo bude Popelkou plesu SŠoS Keplerova? Hlasujte v anketě pod článkem!

Monika Havlíková.

MONIKA HAVLÍKOVÁ

Romana Plívová: Letos jsou velmi žádané „ svatební " odstíny, sukně není moc nadčasová, ale celkový dojem je moc pěkný.

Dana: Berounská: Krásná maturantka! Vše sladěné, líbí se mi.

Leona Slepčíková.

LEONA SLEPČÍKOVÁ

Romana Plívová: Na první pohled obyčejné, ale na druhý krásná práce ta vykamínkovaná ramínka. A odhalená záda jsou moc sexy.

Dana Berounská: Splývavé šaty s volnými zády působí elegantně, moc se mi k nim líbí vyčesané vlasy, líčení doporučuji více propracovat.

Markéta Kubecová.

MARKÉTA KUBECOVÁ

Romana Plívová: Stylisticky sladila doplňky, ale ramínka od podprsenky by chtělo lépe schovat.

Dana Berounská: Chválím materiál, štrasové a lesklé materiály jsou módní. Zvolila bych jinou barvu doplňků, takto celek působí urputně. Slušelo by vám kouřové líčení!

Michaela Vaškovičková.

MICHAELA VAŠKOVIČOVÁ

Romana Plívová: Jednoduché, působivé a velmi příjemná barva.

Dana Berounská: Moc se mi líbí jemný make-up sladěný se šatičkami. Lodičky jsou krásné, jen bych je na ples vyměnila za otevřenější subtilnější střevíčky.

Romana PlívováRomana Plívová

Je majitelkou svatebního salonu Noblesse Paris. Je jí 36 let a v branži se pohybuje již 15 let.

Osobitý svatební salon Noblesse Paris nabízí asi 100 modelů svatebních šatů. Najdete zde převážně francouzské svatební šaty, dále pak italské, rakouské a i šaty ze zámoří. Samozřejmostí je i nabídka společenských šatů a pánských obleků.

Kontakt: noblesse-paris.cz

Dana BerounskáDana Berounská

Dana Berounská bývala modelkou, učila chodit miss Pavlínu Babůrkovou a nyní je známou vizážistkou. Nabízí profesionální líčení, svatební líčení, líčení na plesy, změny image.

Její manžel je známý ústecký fotograf Petr Berounský, se kterým spolupracuje i po pracovní stránce.

Kontakt: www.berounska.cz