Bude se tam konat regionální kolo prestižní soutěže krásy LOOK BELLA 2013, kterou pořádá agentura Prestige Models ve spolupráci s OC Všebořice. Jak to celé bude probíhat a na co se diváci i soutěžící mohou těšit, jsem se zeptala manažerky Lucie Prečanové z agentury Prestige Models.

Kdo se může soutěže zúčastnit?
Je to jubilejní X. ročník prestižní soutěže krásy LOOK BELLA. Hlásit se mohou všechny krásné, zajímavé a talentované dívky i chlapci do 25 let, a to buď přímo na místě nebo předem přes webové stránky www.lookbella.cz. Termín přihlašování není dopředu omezen. Účastníci castingu mohou postoupit do semifinále v Brně a pak také do Velkého Finále v Praze. Kromě toho mohou také v této soutěži odstartovat svoji kariéru, tak jako Lucie Hadašová Česká Miss 2007 nebo například Muž světa 2010 Peter Menky.

Casting probíhá veřejně, což bude zajímavé i pro diváky, že?
Ano, diváci přímo uvidí práci profesionálních kadeřníků, vizážistů a fotografů. Velmi zblízka také uvidí pózování před fotoaparátem a chůzi po přehlídkovém mole. Ve volných chvílích se kadeřníci a vizážisté mohou věnovat i návštěvníkům OC.

Připravená je ale ještě další zajímavá akce. Která?
Jako doprovodný program jsme vybrali soutěž baristů. Návštěvníci budou moci sledovat práci profesionálních baristů, obdivovat kávové obrazce a ochutnat pravou kávu. Vítěz dostane prestižní titul „Barista OC Všebořice 2013" a bude mít možnost prezentovat se v luxusním hotelu. Kromě profesionálů je zde místo také pro amatéry, kteří se budou moci utkat ve speciálních disciplínách.

Zpracovala Dana Jelínková Janoušková