Do Ústí vám má přijet vzácná návštěva ze zahraničí a najednou pro ni  máte sestavit zajímavý denní program tak, abyste pokud možno hosty ohromili naším krásným městem. Kam je pozvete? Poraďte nám! Ten nejlepší program odměníme cenou – víkendovým pobytem pro dva v Penzionu U Svaté Barbory v Dubičkách!

Na nápad přišel spolupracovník Ústeckého deníku Miroslav Vlach.

O co přesně jde? Pošlete nám na mail soutez.ustecky@denik.cz tento program pro vaši ústeckou návštěvu: Místní památka (například hrad), přírodní zajímavost  (Tiské skály), gastronomickou specialitu (pivo Mazel) a představte zajímavého Ústečana  (J. Schicht). K tomu pošlete alespoň jednu fotografii z výletu (chystaného nebo realizovaného). Přidejte své jméno a kontakt. Všechny programy zveřejníme a pak budeme hlasovat o ten nej!

Cena: Víkendový pobyt pro dvě osoby zdarma v Penzionu U Svaté Barbory v Dubičkách!

„Při troše námahy se dá u nás v Ústí nad Labem vymyslet výlet, který i namlsaný Američan ocení klasickým ok a palcem nahoru. Zkuste to, třeba se vám to někdy bude hodit," usmál se Vlach.

A hned nabídl své řešení: „Místní památka: Hrad Střekov, přírodní zajímavost: výhled z Dubiček, gastronomická specialita: svíčková v Budvarce, zajímavý Ústečan: Pavel Zedníček," připomněl Vlach herce, který působil v ústeckém Činoherním studiu.

Stačí, když nám do konce srpna pošlete váš tip pro jednodenní návštěvu. Pozor, vše se musí týkat jen okresu Ústí nad Labem. Budeme hodnotit originalitu a vtip! Všechny vaše nápady zveřejníme.