CELÝ ROZHOVOR NAJDETE ZDE.

Jaké jsou vaše očekávání spojené s pátečním castingem na Českou Miss? Kolik je vůbec přihlášených dívek? A věříte, že celostátní kolo by mohla vyhrát nějaká ze severu?
Casting České Miss jsem již organizovala v loňském roce za Ústecký a Liberecký kraj, doufám, že vše proběhne hladce jako minulý rok. Sama jsem zvědavá, kolik dívek se přihlásí, je možnost se přihlásit i přímo na místě, i když většina se hlásí přes web České Miss. Dlouho jsme vítězku ze Severu neměli, tak doufám, že se zadaří v příštím roce, máme zde spoustu krásných dívek, tak se nebojte a přijďte na jeden z castingů České Miss.

Říká se, že v modelingu a vůbec téhle branži je třeba mít ostré lokty…
Je fakt, že ty co mají lokty, tak jsou dál, ale to neplatí jen v modelingu, ale ve všech oborech, pokud budete někde sedět v koutě a neprosadíte se, tak nic nezískáte, dnes je to prostě taková doba, každý se za něčím honí a kdo ne, tak pak třeba není spokojen. Říkám, že vždy je něco za něco.

Četla jsem, že jste opět v jiném stavu. Bude to zas kluk, nebo tentokrát holčička?
Bude to opět chlapeček, my ty holčičky nějak neumíme :-), tak třeba někdy do třetice, že to vyjde nebo bude na mě doma pěkná převaha.

Je něco, co jste musela kariéře modelky obětovat?
Když se zamyslím, tak ani ne, tím, že jsem začínala docela pozdě (až téměř v 19ti), tak jsem si užila skvělé dětství… Většinou když dívky začínají třeba 13ti leté, tak ty potom o to dětství a dospívání přicházejí, což se mi vyhlo.

Jaké nejdražší šaty doma máte? Měla jste na sobě někdy nějaké šaty zlaté, briliantové, platinové – zkrátka milionové?
Doma moc drahé šaty nemám, mám jich teda spousty, jelikož si téměř vždy na akci šaty koupím nové, ale ty drahé na hodně významné akce, si půjčuji od návrhářů, nemá cenu si je domu pořizovat, protože šaty bych si mohla vzít pouze jednou na sebe, aby mě média nepomluvila. Měla jsem na sobě modely od Versace z drahých kamenů, krásné ručně dělané šaty s kameny jsem třeba měla na Miss International, ale jejich cenu neznám.

Zajímalo by mne, zda má paní Kocmanová Taussigová silikonová ňadra.
:-), jsem celá přírodní.