Miloš Matula nedávno vydal hermetické meditační karty, které přináší nejdůležitější principy učení egyptského boha Thovta. „Dvaatřicet karet poukazuje na situace, na něž by bylo dobré zaměřit pozornost, pocity a nahradit negativní myšlenky strachu láskou a cestou ke Světlu,“ říká Matula.

Karty i texty, zahrnující učení egyptského boha Thovta (též Džehutij, Džehutej či Džehuty), kterého Řekové nazývali Hermes Trismegistos, jsou výsledkem celoživotního studia Miloše Matuly, jehož poznatky publikoval i ve svých mnoha knihách.

„Karty přinášejí poselství, která mohou pomoci transformovat každou oblast našich životů. Sada 32 karet THOVT usnadní komunikaci s duší, s Vyšším Já, duchovními ochránci, anděly, Thovtem i samotným Bohem a umožní získat od nich rady během meditací i na duchovní cestě,“ dodal bývalý hudební a filmový producent.

Přiložená příručka, která je součástí tohoto dárkového kompletu, obsahuje srozumitelný návod, jak s těmito kartami pracovat.

„Fotografie na kartách jsem pořídil jako ilustrace ke svým knihám během mnoha cest do Egypta, na které se jejich prostřednictvím můžete vydat i vy. Texty k jednotlivým tématům na kartách jsou autentickými texty boha Thovta a obsahují klíčová slova s poselstvím, jež Thovt, tento nebešťan, přinesl lidstvu na planetu Zemi,“ upřesnil Miloš Matula.
 

O co jde? THOVT – hermetické meditační karty: Dárkové balení (krabička 89 x 135 mm) obsahuje: 32 karet 87 x 133 mm, 20-ti stránkovou brožuru s návodem, dárkovou krabičku. Více na www.milosmatula.cz