Radnice ústeckého městského obvodu Severní Terasa zve v sobotu na další letní akci pro celou rodinu z řady Rok na Laguně. Pořádá ji právě MO ÚL - Severní Terasa. Jedná se opět o vzájemně navazující akce, Ústečany čeká zábavné odpoledne pro rodiče s dětmi a následně večer pro všechny. Začíná v 17 hodin v Centrálním parku na Severní Terase akci GRILFEST aneb Zahradní slavností s GLOBUSEM. Krom stánků s grilovanými pochoutkami tu bude 16 týmů soutěžit o nejlepší grilovaný hamburger. Výsledky vyhodnotí zkušená poroto, ti nejlepší obdrží malé dárky.

Základní suroviny a pomůcky budou mít soutěžící k dispozici zdarma. Doneseným vlastním surovinám a chuťovým ingrediencím se pořadatelé nebrání. Přihlásit se předem mohli zájemci na Facebookoví stránce ÚMO… Pokračovat bude program v 19.00 hodin tradiční, úspěšnou Letní party na Laguně, na níž si společně všichni užijí plážový večírek s volbou Miss Severní Terasa, dětskou diskotékou a současnými světovými hity v podání DJ Magicem a dalšími překvapeními.

Provozovatelé Ústecké pivotéky Pavel Klíma (vpravo) a Tomáš Pejša
Tip Deníku: Ústecká pivotéka oslaví první narozeniny

Návštěvníky čekají mj. letní míchané alko i nealko koktejly od Letního baru Saturnin, dostatek piva, grilovaných a pečených pochoutek a mnoho dalšího . Večer vrcholí audiovizuálním programem reprodukované hudby na téma Český poprock. Zazní nejznámější melodie současnosti. Hudba je spojená s obří Laser show s produkcí několika vysoce výkonných špičkových laserů, včetně 3D efektů ve vodní stěně. Show začíná ve 21.45 hodin. Uvidíte také nehlučné pyro a ohňové efekty.