Vítězná Tisá cílí na mobily
Po čtyřnásobném zisku cen v letošním kole celostátní soutěže Zlatý erb obec Tisá vývoj svého internetu nezastaví. V příštích letech se chce zaměřit na mobilní aplikace.„Je to trend, který se rozvíjí a lidé ho požadují," tvrdí webmaster Tisé Aleš Pospíchal. Podle něho budou pro mobilní zařízení optimalizované nejen obecní internetové stránky, ale chtějí je více zapojit i do turistického ruchu.

Lidé studii o hazardu v Ústí příliš nevěří
Přípravu nové vyhlášky o hazardu prý zmanipulovali provozovatelé heren. Odpůrci hazardu totiž upozorňují, že člověk, který měl nezávisle zhodnotit dopady hazardu na Ústí, společně podniká s představitelem hazardní lobby.

Díry mizí: Ústí látá své silnice
Celý měsíc budou muset řidiči v ústeckých ulicích Stará a Na Spojce kličkovat. Až dělníci s pracemi poslední dubnový víkend skončí, budou zde moci řidiči jezdit bez rizika, že si utrhnou podvozek. S velkými opravami silnic mohlo město začít dříve než v jiných letech.

Staronový kouč Růžička veze nároďák do Děčína!
Svátek hokejových fanoušků je tady. Po dlouhých dvaceti letech si mohou lidé 
v Děčíně užít zápasy českého národního týmu. Svůj výběr, který ve čtvrtek a v pátek sehraje v Děčíně dva mezinárodní duely 
v rámci Euro Hockey Challenge proti Dánsku, veze na sever staronový kouč a hokejová legenda Vladimír Růžička.