Topka ztratila v Ústí vliv. Jakub Zavoral stranu opustil
Parlamentní strana TOP 09 téměř ztratila vliv na dění v Ústí nad Labem. Poté co někteří zastupitelé dělali jiné věci, než chtěli lidé z vedení krajské organizace, se je chystala strana vyloučit. Nakonec ze strany postupně sami odešli.

Děti si v Tisé vyzkoušely školu nanečisto
Nezvyklou formu, jak je na tuto životní událost připravit, v Tisé zkoušejí již druhým rokem. Do konce května děti školu navštíví celkem desetkrát. Seznámí se tak se svými budoucími spolužáky, učitelkou a prostředím.

Městské noviny radní zneužili ke lžím a propagandě, tvrdí kritici
Jednostranné a lživé. Tak hovoří o mimořádném vydání Městských novin někteří Ústečané. „Magistrátní hlasatel" totiž prezentuje kauzu Činoherního studia výhradně z pohledu radních a nedává žádný prostor protistraně.

Do Ústí míří speciální trolejbusy. Budou lépe jezdit do kopce
Nové trolejbusy budou jezdit lépe do kopce. Ústecký dopravní podnik totiž jako první v republice začne užívat kloubové trolejbusy se střední hnací nápravou.

Titul vybojovali boxeři z Chlumce
Přestože se němečtí boxeři snažili, jejich hrdý orel narazil na srdnatého lva ve znaku domácích. Chlumečtí junioři zazářili na třetím ročníku turnaje v boxu O pohár starosty, který se konal v sobotu v Chlumci a byl generální zkouškou před květnovým mistrovstvím republiky juniorů.