Karambol se odehrál na silnici I/62 u Roztoků nedaleko Povrlů. "Dvě hasičské jednotky vyjely k dopravní nehodě dvou osobních aut na silnicí mezi Ústím nad Labem a Děčínem u Povrlů. Při nehodě byl zraněn člověk a pes. Na místě zasahoval vrtulník Letecké záchranné služby," komentoval nehodu mluvčí hasičů Lukáš Marvan.

Zranění je vážné. "Jednu osobu s vážným zraněním jsme transportovali do ústeckého traumacentra," doplnil mluvčí záchranářů Prokop Voleník. Má se jednat o řidičku jednoho z vozů.

Silnice mezi Děčínem a Ústím je prozatím uzavřená, řidiči musí využívat objízdné trasy. Na místě jsou hasiči a policie. Jak uvedla policejní mluvčí Šárka Poláčková, objízdná trasa vede přes Slavošov. Komunikace bude neprůjezdná nejspíše až do 17.15 hodin. „Řidička si nejspíš nevšimla odstaveného auta a narazila do něj zezadu,“ dodala policejní mluvčí.

Na Facebookové stránce Ústeckého deníku komentoval nehodu údajný svědek. "Byl jsem u toho. Vyprošťoval jsem paní z auta. Vypadalo to, že bude v pořádku i když zpočátku byla v bezvědomí. Záchranářům říkala, že omdlela za volantem. Lidi jezděte opatrně a v těchto vedrech nezapomeňte pít," napsal Tomáš Uxa.