Ulice hrůzy má nového majitele
Jedna z nejostudnějších částí Ústí nad Labem – ulice Na Nivách, má nového majitele. Jmenuje se stejně jako ten starý – Jan David Horsky. Ale jde o jeho osmnáctiletého příbuzného, který ulici zdědil. Původní majitel před více než dvěma lety zemřel. Podle mluvčího města Karla Rouče úředníci ale tento týden zjistili, že osmnáct objektů má nového vlastníka. „Stavební úřad se o něho již začal zajímat," uvedl.

Ústí hovoří o nulové toleranci hazardu, aktivisté nevěří
Vyhlásí Ústí nulovou toleranci hazardu? O této možnosti se zmínil primátor Vít Mandík. S tím, že svolal pracovní skupinu, která bude různé možnosti přístupu k hernám řešit. Od přístupu zcela liberálního k úplnému zákazu. Přičemž ve skupině usedají kromě zástupců města a jeho obvodů, případně občanských aktivistů, kteří proti hazardu bojují, i provozovatelé heren.

Milovníci Březňáku vzdali hold Cibichovi
Milovníci piva Březňák se sešli při příležitosti akce V březnu na Březňáka u pomníku Victora Cibicha a jeho manželky Augusty. Společně se zaměstnanci pivovaru a zástupci Sdružení přátel piva České republiky v sobotu položili na náhrobní desku věnce a ve štucu zapálili svíčku.

Velkobřezenský zámek má nové rozárium
Výjimečné zážitky čekají v letošní sezoně na návštěvníky zámku Velké Březno, který se otevřel o víkendu veřejnosti. Interiér zámku bude zdobit speciální výstava o hraběnce Žofii Chotkové. Okolí zámku pak prošlo přes zimu razantní proměnou.

Oslava plavání. Velká cena Ústí táhla
Dva rekordní zápisy a účast hvězd českého plavání. To vše bylo k vidění na druhém ročníku největšího plaveckého mítinku v Ústí nad Labem.