Podle mluvčího města Karla Rouče se bude magistrát snažit místním lidem pomoci. „Radní vzali stížnosti obyvatel na vědomí. Místu bude zvýšenou pozornost věnovat především městská policie," slíbil Rouč.

Místní obyvatelé tvrdí, že se někdy nedá v jejich bytech spát. „Nejhorší je, když vyjde nějaká podnapilá skupinka mládeže, zvláště v létě. Často se tu baví, zpívají nebo klidně popíjejí a vůbec je nezajímá, že někteří lidé spí a mají otevřené okno," stěžuje si jedna z místních starších obyvatelek.

Podle zástupce ředitele ústeckých strážníků Jana Novotného je klub Doma místo, na které strážníci velmi často dohlížejí. „O stížnostech víme, ale situace se zde oproti minulosti v mnohém zlepšila. Zvláště pomohlo odhlučnění klubu," tvrdí.

Problém přiznává i provozovatel Pavel Johanovský a snaží se ho prý řešit. „Zakázal jsem kvůli tomu hostům nosit alkohol ven, aby tam nepostávali. A ochranka na to dohlíží. Bohužel, ne všechny podniky v okolí to dělají stejně a špatně se to odlišuje," uvedl. Dodal, že často hlučící lidé jen kolem jeho podniku v noci přecházejí z jednoho klubu do druhého.

I on přiznává, že největším problémem jsou hosté, kteří z restaurace odcházejí.

„Když víme, že je zde nějaká velká akce, tak se klubu věnujeme. Často dohled nad ním spojíme třeba s kontrolou nalévání alkoholu mladistvým" dodal Jan Novotný. Podle něho je problém, že strážníci nemohou být na místě každý večer. Hlídky ale prý mají trasy naplánované tak, aby k Doma pravidelně zacházely.