"Všude, kam přijdeme, si nás fotí," usmíval se Adam Pavelka, jeden z kamarádů Lukáše Schmieda. Právě pro něj uspořádali v pátek netradiční rozlučku se svobodou. 

"Všichni jsme fanatici do seriálu Papírový dům, tak jsme uspořádali brutální tematickou rozlučku a sehnali jsme si obleky," dodal známý ústecký režisér videoklipů Adam Pavelka. Nechali se například vyfotografovat u budovy České národní banky, což má i spojitost se seriálem.

Snímek z populárního seriálu Papírový dům.Zdroj: Netflix

Španělský seriál Papírový dům vysílá internetová televize Netflix a je velice úspěšný. Záhadný muž pod přezdívkou „El Profesor“ dává dohromady tým podivínských zlodějíčků, aby mohl spáchat největší loupež v dějinách Španělska. Ve hře je skoro 2,5 miliardy eur.

Aby mohl zrealizovat tento ambiciozní plán, najal si osm lidí s mimořádnými schopnostmi, kteří nemají co ztratit. Cílem je obsadit Španělskou královskou mincovnu a vytisknout tam 2,4 miliardy eur. Aby se tak stalo, potřebují 11 dní izolace, během které se musí vypořádat se 60 rukojmími, elitními silami policie a také problémy ve vlastních řadách.