Do dražby šla sada tmavě modrých dresů, kterou oblékali hokejisté Ústeckých Lvů v uplynulé sezoně. Ke každému dresu získá jeho šťastný majitel oficiální certifikát pravosti.

„Každý hokejista má u nás na celou sezonu jeden modrý dres a jeden žlutý. Právě ty modré jsme dali do dražby," upřesnil marketingový manažer ústeckých hokejistů Přemysl Zeman.

Lví dres dostane čtenář zdarma!Ústecký deník má pro fanoušky hokejistů Slovanu Ústí jeden originální dres hráče zdarma! Chcete mít krásnou památku na uplynulou sezonu I. ligy? Pak si stačí koupit Ústecký deník i ve středu a na straně dvě se dozvíte otázku. Pak bude stačit nám na ni odpovědět a mít štěstí při losování ze všech došlých správných odpovědí. Vítěz dostane originální podepsaný dres!

Aukce hraných dresů hokejistů Slovanu je v plném proudu a možnost vydražit si dres svého oblíbeného hráče máte až do 6. června, do 16.00. Vyvolávací cena každého dresu začíná na 890 korunách. Zatím se nejvýše vyšplhala cena dresu brankáře Zdeňka Orcta. V pondělí měl jeho dres hodnotu 1 490 korun.

„Právě Orctův dres v minulém roce vydražil fanoušek až z Anglie. Zatím nejdražší dres byl útočníka Robina Hanzla za 6 049 korun," dodal Zeman. Dresy nekončí jen v Ústí, v minulosti například triko Dušana Salfického a Miloslava Gureně putovalo až do USA.

Dražba se koná na webu aukce.esports.cz