Přihlásit se do soutěže dívky přesvědčila Alena Remešová. O soutěži se doslechla v rádiu a začala se zajímat. „Řekla jsem si, že Zuzka má k modelingu blízko a mohlo by to být pro ni," uvedla. Nakonec přesvědčila i její kamarádku Nikolu. Když se spojila s moderátory, dokonce dohodla, že její syn Richard, který byl druhý v soutěži Ústecký talent, soutěž odmoderuje a bude zde hrát.

Obě dívky přiznávají, že v soutěži bylo něco, s čím měly problémy a v čem naopak byly dobré. Musely předvést několik disciplín, součástí byl i vědomostní test. „Nepovedlo se mi přišívání knoflíku. Nemohla jsem navléknout nit do jehly a pak to nestihla," přiznává Zuzana. Naopak Nikola byla v této disciplíně nejrychlejší. „Přišívala jsem knoflík poprvé v životě. Byla jsem rychlá, ale nit jsem provlékla jen jednou," uvedla.

S vystoupením jsou obě dívky spokojené. „Ve volné disciplíně jsem si zvolila tanec jako cheerleading," uvedla Zuzana. V minulosti totiž jako roztleskávačka vystupovala. Její kamarádka nechtěla být stejná, proto recitovala z Erbenovy Kytice. „Bohužel jsem začátek jedné sloky zapomněla," uvedla. Dívky tvrdí, že ač byly v soutěži soupeřkami, jsou stále velmi dobré kamarádky.Spokojený je i moderátor Richard, pro kterého to byla v této roli premiéra. „Baví mě být středem pozornosti," vysvětlil. Dodal, že některé dívky musel často vybízet k odpovědím, aby se rozmluvily.V castingu na semifinále, které se koná tuto neděli, nakonec uspěla Zuzana, která tam má možnost dostat se až do finále. Remešová dodala, že se příští rok pokusí přesvědčit někoho k pořádání oblastního kola i v Ústí nad Labem.