Na nepřijatelné chování mladé Ústečanky upozorňují lidé na veřejných facebookových skupinách, v rámci kterých občané krajské metropole řeší každodenní život v Ústí.

Údajná účtenka z mnoha jiných nezaplacených od Michaely S.Údajná účtenka z mnoha jiných nezaplacených od Michaely S.Zdroj: FacebookV posledních dnech se na těchto stránkách nahromadilo několik příspěvků upozorňujících právě na utíkání Ústečanky z restaurací či hospod bez placení. Konkrétně pak hlavně na skupině Ústečáci sobě, která sdružuje přes 70 tisíc členů.

„Nepouštět do restaurace!!! Dnes odešla bez placení a nejsme první.“ „Přidávám se k dalším…Slečna mi utekla z restaurace bez placení… Účet celkem za 650,- Dávejte si pozor,“ stojí konkrétně ve dvou z mnoha příspěvků, v rámci kterých upozorňující uživatelé přidávají fotografie či přímo osobní profil škodné. Sami číšníci přitom v drtivé většině případů musí následně nezaplacený lístek uhradit z vlastní kapsy.

Bývalý hotel Máj v Ústí nad Labem je hrůzostrašnou vizitkou krajského města.
Zaostřeno pošesté: Neskutečná ostuda ostud. Máj děsí Ústečany právem

Ústečanka navíc měla spáchat jeden podvod už v závěru minulého roku. Jako fiktivní prostředník jedné krkonošské boudy údajně vybírala zálohy za ubytování. Sami představitelé krkonošské Boudy Růžohorky na podvodné jednání osoby upozorňovali už během listopadu s tím, že zvažují žalobu.

Mezi příspěvky se ozývají například i bývalí spolužáci Michaely S. s absolutním nepochopením a podivem, že šlo o v podstatě normální řadovou holku bez potíží. Jiní se zase baví a odkazují na film Vrchní, prchni.

Záležitost ale bude mít zřejmě vážnější dohru, Michaelu S. v brzké době čeká návštěva policie.

Mohlo by vás zajímat: Přimrzl poklop. Technici se do šachty protipovodňové vany nedostali

Zdroj: Janni Vorlíček