Předchozí
1 z 18
Další

Majk
MajkMajkZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi.

Pes, kříženec husky, barva světle rezavá s krémovými znaky, výška 60 cm, stáří 2 roky. Majk má dost nevyrovnanou povahu, někdy se všeho bojí a někdy zase skáče do výšky radostí a dere se na procházku. Nový majitel bude muset jeho nálady zvládnout a naučit ho povelům poslušnosti.

Polda
PoldaPoldaZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi.

Pes, kříženec jezevčíka, barva černá se zlatými znaky, výška 35 cm, stáří 2 roky. Poldík je pohodář, nepere se s jinými psy.

MaxMaxMaxZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi.

Pes, labrador, barva plavá, výška 57 cm, stáří 4 roky. Max je hodný pes, ale je poměrně dost nevychovaný a neumí chodit na vodítku a strašně tahá. Byl zvyklý žít na zahradě, kde si mohl dělat co chce.

Rocky
RockyRockyZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi

Pes, kříženec černé barvy s bílou náprsenkou, výška 45 cm, stáří 2 roky. Rocky je trochu nevychovaný pes, neví co je poslušnost a občas je trochu paličatý, nový majitel ho tak vše musí naučit. Pak z něj bude dobrý parťák.

Gery
GeryGeryZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi

Pes, kříženec staforda, barva černá s bílou náprsenkou, výška 50cm, stáří 1 rok. Gery je mladý pes, který potřebuje spoustu pohybu, je velmi temperamentní. Též ho nejspíše nikdo doteď nevychovával a nechal ho růst jako dříví v plotě, tak je značně neposlušný. Nový majitel ho bude muset vychovat a dopřát mu dostatek pohybu.

Ronald
RonaldRonaldZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi

Pes, kříženec, barva hnědá s černým pálením na hlavě, výška 55 cm, stáří 13 let. Ronald měl na stará kolena smůlu, majitele odvezli ve vážném stavu do nemocnice. Ronald skončil v útulku a už si pro něj nikdo nepřišel. Je to starý dobrák a i když je to psí děda, je stále čipera. Zasloužil by si, aby mohl stáří strávit v teple domova a ne v útulku.

Apolo
ApoloApoloZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi

Pes, kříženec staforda, žíhaný s bílými znaky, výška 55 cm, stáří 5 let. Apolo je velmi temperamentní pes, má velkou sílu a je vhodný pouze k velmi zkušenému chovateli, který má s tímto plemenem zkušenost. Doporučujeme ho pouze jako jedno zvíře do rodiny.

Kortéz
KortézKortézZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi

Pes, kříženec staforda, barva černá s bílou náprsenkou a prstíky, výška 55 cm, stáří 3 roky. Kortéz je velmi statné postavy, člověk musí mít sílu, aby ho udržel, ale i přes jeho mohutnost je to vlastně takový dobrák. Má rád hodně pohybu. Je vhodný jako jeden pes do rodiny.

Jessi
JessiJessiZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi

Fena, kříženka, barva vlkošedá, výška 45 cm, stáří 11 let. Jessi má mírnou povahu a i přes svůj věk je poměrně aktivní. Měla prostě jen smůlu, dvakrát změnila majitele a ten poslední jí opustil definitivně. Nedá jí někdo teplý pelíšek a lásku a hlavně poskytne konečně teplo domova?

Teo

TeoTeoZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi

Pes, kříženec husky, vlkošedá, výška 50 cm, stáří 1,5 roku. Teo je při prvním kontaktu trošku ostýchavý, ale za pár minut je vše v pořádku. Jinak je to milý mladý pejsek, který jistě novému majiteli poskytne spoustu lásky.

Olaf

OlafOlafZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi

Kocour, barva mourovaná, stáří 7 měsíců. Olaf je trošku plašší povahy, musí si na nového majitele nejdříve zvyknout. Je čistotný a vhodný do bytu.

Míša

MíšaMíšaZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi

Kocour, barva rezavá, stáří 1 rok. Míša je krásný a milý rezavý kocourek, je čistotný a vhodný do bytu.

Elí

EliEliZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi

Kočka, barva mourovaná, stáří 1 rok, vhodná k adopci.

Rudo

RudoRudoZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi

Kocour, barva mourovaná, stáří 5 let, vhodný k adopci.

Rita

RitaRitaZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi

Kočka, barva černá s bílou náprsenkou, stáří 2 roky, vhodná k adopci.

Ester

EsterEsterZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi

Kočka, barva mourovaná, stáří 15 let, vhodná k adopci.

Matýsek

MatýsekMatýsekZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi

Kocour, barva mourovaná, stáří 1 rok, vhodný k adopci.

Morče

MorčeMorčeZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi

Morče, kluk, barva tricolor, věk neurčen.