Kamion dorazil až kolem půl páté namísto původně avizované čtvrté hodiny odpoledne. Kdo měl chuť, dal si menší občerstvení, mohl si vyzkoušet ve virtuální realitě řízení kamionu, nebo ochutnat slané či sladké taštičky. Rodiče se mohli občerstvit svařeným vínem, v davu se proplétali Santovi pomocníci a pomocnice, jen Grinch se neukázal.

Gepardí čtyřčata jsou novým přírůstkem ústecké zoo. Zatím není jasné, kdy je návštěvníci poprvé uvidí, odchov nyní potřebuje především klid.
Krása! Ústecká zoo pustila radostnou zprávu, narodila se tam čtyřčata gepardů

Coca-cola totiž letos opět pořádala kamionovou roadshow napříč Českem. Součástí programu bylo občerstvení v americkém stylu od komičky a kuchařky jménem Chilli Ta, k dispozici byl Santův svět taktéž ve virtuální realitě, kvízy a samozřejmě nechyběla možnost přispět na dobročinnost, tentokrát pro Český Červený kříž. Dorazily stovky lidí, hlavně s dětmi a vánoční atmosféru dobarvily blikací balónky a červeno-zelené kostýmy.

„Já mám sice radši českého Ježíška, ale děcka tohle mají rády. Nemají z toho rozum. Holt, anglosaská kultura pronikla do celého světa a Santa je symbolem Vánoc stejně jako stromeček. Sice byla zima a davy, ale myslím, že to byla pohoda,“ dal se slyšet Ústečan Jaroslav Čepelák. „Třeba příští rok dorazíme zas,“ dodal.

Vánoční poutákSvé vánoční příspěvky nám posílejte na mail vanoce@denik.cz. Nezapomeňte uvést celé své jméno a město či okres, v němž žijete. Děkujeme!Zdroj: Redakce

Mohlo by vás zajímat: Vánoční strom na Lidickém náměstí už svítí. Ústecké Vánoce začaly

Zdroj: Deník/ Adéla Stejskalová