Předchozí
1 z 19
Další

Cilka

CilkaZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad Labem

Kočka, barva černobílá, stáří 4 roky. Cilka je kočička, která je zpočátku trošku nedůvěřivá, nový majitel jí musí dopřát trochu času, než si zvykne na nové prostředí. V útulku od 30. 3. 2022.

Riči

RičiZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad Labem

Kocour, barva rezavobílá, stáří 2 roky. Riči je bráška Trinity, do útulku přišli spolu a stejně jako Trinity je hodně nedůvěřivý a na nové prostředí si musí nejdříve zvyknout. V útulku od 30. 3. 2022.

Jessi

JessiZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad LabemFena, kříženka německého ovčáka, barva vlkošedá, výška 50 cm, stáří 5 let. Jessi je zpočátku lehce nedůvěřivá, ale jinak přátelská a pohodová fenka. Jiné psy si vybírá, pokud bude jako další pes do rodiny, je potřeba zkusit, zda se snese s ostatními. V útulku od 5. 8. 2022.

Aston

AstonZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad LabemPes, plemeno rotweiler, barva černá s zlatými znaky, výška 55 cm, stáří 4 roky. Aston je vhodný pouze ke zkušenému majiteli, potřebuje důslednost a zkušenost s tímto plemenem. Byl by vhodný například do hlídací agentury. V útulku od 29. 9. 2022.

Cido

CidoZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad LabemPes, kříženec, barva rezavá, výška 45 cm, stáří 11 měsíců. Cida do dneška nejspíše nikdo nevychovával, a tak vyrůstal jak dříví v lese. Potřebuje si osvojit základní povely poslušnosti. Je vhodný spíše na zahradu, protože když je doma sám, tak ničí byt. V útulku od 20. 1. 2023.

Rocky

RockyZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad LabemPes, kříženec černé barvy s bílou náprsenkou, výška 45 cm, stáří 2 roky. Rocky je trochu nevychovaný pes, neví, co je poslušnost a občas je trochu paličatý. Nový majitel ho vše musí naučit a pak z něj bude dobrý parťák. V útulku od 1. 2. 2023.

Akim

AkimZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad LabemPes, kříženec s delší srstí, barva hnědá s černým prokvetením, výška 40 cm, stáří 6 let. Akim měl smůlu na předchozí paničku, která ho v útulku adoptovala před dvěma lety a nyní ho zanechala v ubytovně a odstěhovala se. Zasloužil by si nyní, aby měl větší štěstí a mohl někomu být dobrým parťákem. Je spíš vhodný jako jediné zvíře v rodině a pouze k dospělým, protože na jiná zvířata útočí a nemá rád malé děti. V útulku od 17. 2. 2023.

Dora

DoraZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad LabemKočka, barva černá, stáří 2 roky. Dora je poměrně plachá kočička, má ráda svůj klid a je ráda někde zalezlá v koutě, protože se tam cítí bezpečně. Je čistotná a vhodná do bytu. V útulku od 22. 2. 2023.

Olaf

OlafZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad Labem

Kocour, barva mourovaná, stáří 7 měsíců. Olaf je trošku plašší povahy, musí si na nového majitele nejdříve zvyknout. Je čistotný a vhodný do bytu. V útulku od 22. 2. 2023.

Míša

MíšaZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad Labem

Kocour, barva rezavá, stáří 1 rok. Míša je krásný a milý rezavý kocourek, je čistotný a vhodný do bytu. V útulku od 22. 2. 2023.

Kiki

KikiZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad Labem

Kočička, barva mourovaná, stáří 8 let. Kiki se dostala do útulku, protože její páníček přišel o bydlení a nemohl si jí do nového bydlení vzít. Je milá a čistotná, zvyklá žít v bytě. V útulku od 22. 2. 2023.

Gery

GeryZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad LabemPes, kříženec staforda, barva černá s bílou náprsenkou, výška 50 cm, stáří 1 rok. Gery je mladý pes, který potřebuje spoustu pohybu, je velmi temperamentní. Též ho nejspíše nikdo doteď nevychovával a nechal ho růst jako dříví v plotě, a tak je značně neposlušný. Nový majitel ho bude muset vychovat a dopřát mu dostatek pohybu. V útulku od 22. 2. 2023.

Alf

AlfZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad LabemPes, staford, barva bílá s žíhanými fleky, výška 50 cm, stáří 1 rok. Alf je vhodný spíše ke zkušenému majiteli, je lehce nedůvěřivý k lidem. Není vhodný do rodiny, kde jsou další zvířata. Je zvyklý žít v bytě, ale není rád sám. V útulku od 14. 3. 2023.

Azor

AzorZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad LabemPes, německý ovčák, barva vlkošedá, výška 50 cm, stáří 8 let. Azor už je starší pejsek, ale ještě je stále velmi pozorný hlídač a svému majiteli prokáže ještě dobrou službu. Je spíše vhodný ke zkušenějšímu majiteli, vzhledem k jeho ostřejší povaze. V útulku od 31. 3. 2023.

Dan

DanZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad Labem

Pes, kříženec německého ovčáka, barva rezavá, výška 50 cm, stáří 8 let. Dan je dobrák, má rád lidi a rád chodí na vycházky. Určitě by rád strávil zbývající roky života někde s hodným páníčkem u domku se zahrádkou. V útulku od 31. 3. 2023.

Rocky

RockyZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad LabemPes, kříženec černé barvy s bílou náprsenkou, výška 45 cm, stáří 4 roky. Rocky má trochu složitou povahu. Není rád sám doma a z nudy ničí zařízení bytu, proto je spíše vhodný k domku se zahrádkou. Nesnese jiná zvířata, musí být jako jediný pes v rodině. Lidi má rád a má rád dlouhé procházky, jen děti mu vadí a občas se po nich ožene. V útulku od 12. 4. 2023.

Sheila

SheilaZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad LabemFena, kříženka staforda, barva černá, výška 45 cm, stáří 4 roky. Sheila je pohodářka, má přátelskou povahu. Do útulku přišla s vytahanými prsními žlázami, nejspíše už několikrát rodila štěňata. Zasloužila by si páníčka, který jí bude mít rád a dopřeje jí klid a lásku a nebude mu sloužit jen jako stroj na štěňata. V útulku od 13. 4. 2023.

Ronald

RonaldZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad LabemPes, kříženec, barva hnědá s černým pálením na hlavě, výška 55 cm, stáří 13 let. Ronald měl na stará kolena smůlu, majitele odvezli ve vážném stavu do nemocnice a Ronald skončil v útulku a už si pro něj nikdo nepřišel. Je to starý dobrák, a i když je to psí děda, je stále čipera. Zasloužil by si, aby mohl stáří strávit v teple domova, a ne v útulku. V útulku od 9. 5. 2023.

Centrum pro zvířata v nouzi

Centrum pro zvířata v nouziZdroj: Centrum pro zvířata v nouziV Lukách 21
Ústí nad Labem
PSČ 400 11

Tel.: 472 775 202
Mob.: 733 126 101

E-mail: utulek@utulek-ul.cz

Otevřeno pro veřejnost
Po–Ne 9–12, 13–17 hod.

Půjčování psů
Po–Ne 14–16 hod.

Aktuální nabídku zvířat najdete na webu útulku.