Předchozí
1 z 19
Další

Riči

RičiZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad Labem

Kocour, barva rezavobílá, stáří 2 roky. Riči je bráška Trinity, do útulku přišli spolu a stejně jako Trinity je hodně nedůvěřivý a na nové prostředí si musí nejdříve zvyknout. V útulku od 30. 3. 2022.

Aston

AstonZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad LabemPes, plemeno rotweiler, barva černá s zlatými znaky, výška 55 cm, stáří 4 roky. Aston je vhodný pouze ke zkušenému majiteli, potřebuje důslednost a zkušenost s tímto plemenem. Byl by vhodný například do hlídací agentury. V útulku od 29. 9. 2022.

Rocky

RockyZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad LabemPes, kříženec černé barvy s bílou náprsenkou, výška 45 cm, stáří 2 roky. Rocky je trochu nevychovaný pes, neví, co je poslušnost a občas je trochu paličatý. Nový majitel ho vše musí naučit a pak z něj bude dobrý parťák. V útulku od 1. 2. 2023.

Dora

DoraZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad LabemKočka, barva černá, stáří 2 roky. Dora je poměrně plachá kočička, má ráda svůj klid a je ráda někde zalezlá v koutě, protože se tam cítí bezpečně. Je čistotná a vhodná do bytu. V útulku od 22. 2. 2023.

Olaf

OlafZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad Labem

Kocour, barva mourovaná, stáří 7 měsíců. Olaf je trošku plašší povahy, musí si na nového majitele nejdříve zvyknout. Je čistotný a vhodný do bytu. V útulku od 22. 2. 2023.

Míša

MíšaZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad Labem

Kocour, barva rezavá, stáří 1 rok. Míša je krásný a milý rezavý kocourek, je čistotný a vhodný do bytu. V útulku od 22. 2. 2023.

Gery

GeryZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad LabemPes, kříženec staforda, barva černá s bílou náprsenkou, výška 50 cm, stáří 1 rok. Gery je mladý pes, který potřebuje spoustu pohybu, je velmi temperamentní. Též ho nejspíše nikdo doteď nevychovával a nechal ho růst jako dříví v plotě, a tak je značně neposlušný. Nový majitel ho bude muset vychovat a dopřát mu dostatek pohybu. V útulku od 22. 2. 2023.

Alf

AlfZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad LabemPes, staford, barva bílá s žíhanými fleky, výška 50 cm, stáří 1 rok. Alf je vhodný spíše ke zkušenému majiteli, je lehce nedůvěřivý k lidem. Není vhodný do rodiny, kde jsou další zvířata. Je zvyklý žít v bytě, ale není rád sám. V útulku od 14. 3. 2023.

Azor

AzorZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad LabemPes, německý ovčák, barva vlkošedá, výška 50 cm, stáří 8 let. Azor už je starší pejsek, ale ještě je stále velmi pozorný hlídač a svému majiteli prokáže ještě dobrou službu. Je spíše vhodný ke zkušenějšímu majiteli, vzhledem k jeho ostřejší povaze. V útulku od 31. 3. 2023.

Ronald

RonaldZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad LabemPes, kříženec, barva hnědá s černým pálením na hlavě, výška 55 cm, stáří 13 let. Ronald měl na stará kolena smůlu, majitele odvezli ve vážném stavu do nemocnice a Ronald skončil v útulku a už si pro něj nikdo nepřišel. Je to starý dobrák, a i když je to psí děda, je stále čipera. Zasloužil by si, aby mohl stáří strávit v teple domova, a ne v útulku. V útulku od 9. 5. 2023.

Arnošt

ArnoštZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad LabemPes, zlatý retrívr, barva zlatá, výška 55 cm, stáří 3 roky. Arnošt je temperamentní mladý pes, má rád vycházky a je zcela přátelské povahy. Je zvyklý žít v bytě a je čistotný. V útulku od 24. 7. 2023.

Bak

BakZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad LabemPes, kříženec labradora, barva krémová, výška 55 cm, stáří 3–4 roky. Bak je živější povahy, má rád hodně pohybu. Zaslouží si lepšího páníčka, ten minulý si ho u nás v útulku nevyzvedl, i když věděl, že na něho Bak v útulku čeká. V útulku od 24. 7. 2023.

Karin

KarinZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad LabemFena, dlouhosrstá kříženka, barva světle rezavá s černým prokvetením, výška 50 cm, stáří l rok. Karin je živé povahy, ráda chodí na dlouhé procházky a má velmi přátelskou povahu. Její minulý majitel jí uvázal v lese a nechal jí napospas osudu. Snad nyní bude mít lepšího páníčka a ona se mu odvděčí psí láskou. V útulku od 24. 7. 2023.

Lira

LiraZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad LabemFena, hladkosrstá kříženka, barva rezavá s černým prokvetením, výška 65 cm, stáří 1,5 roku. Lira je temperamentní fena, která musí být jako jediné zvíře v domácnosti, protože se pere s jinými psy a nesnese ani žádné jiné zvíře. V útulku od 24. 7. 2023.

Ajra

AjraZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad LabemFena, staford, barva bílá s rezavými fleky, výška 50 cm, stáří 1 rok. Ajra je fena přátelské povahy, jen musí nový majitel počítat s tím, že jí bude muset naučit poslušnosti, protože ji dodnes nikdo nevychovával, a tak je Aira zvyklá, dělat si, co chce. V útulku od 24. 7. 2023.

Kiki

KikiZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad LabemFena, kříženka kavalíta, barva bílá s rezavými znaky, výška 35 cm, stáří asi 10 let. Kiki je psí babička, semtam jí chybí nějaký zub, ale jinak je velmi milá fenka. Na stáří jí někdo vyhodil na ulici a zasloužila by si, aby jí někdo na sklonku života dopřál teplý pelíšek a trochu té lásky a pohlazení. V útulku od 24. 7. 2023.

Bongo

BongoZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad LabemPes, ohař, barva hnědá, výška 55 cm, stáří 11 let. Bongo má mírumilovnou povahu a má rád lidskou společnost. Pouze se nesnese s jinými psy. Je čistotný, zvyklý žít v bytě. V útulku od 24. 7. 2023.

Eliáš

EliášZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad LabemPes, yorkshirský teriér, barva tříslová, výška 30 cm, stáří 10 let. Eliáše bohužel také někdo na stáří opustil a musí zde čekat, jestli se najde nějaká dobrá duše a vezme si ho domů na gauč. Je to hodný a milý pejsek a rád se mazlí. V útulku od 24. 7. 2023.

Centrum pro zvířata v nouzi

Centrum pro zvířata v nouziZdroj: Centrum pro zvířata v nouziV Lukách 21
Ústí nad Labem
PSČ 400 11

Tel.: 472 775 202
Mob.: 733 126 101

E-mail: utulek@utulek-ul.cz

Otevřeno pro veřejnost
Po–Ne 9–12, 13–17 hod.

Půjčování psů
Po–Ne 14–16 hod.

Aktuální nabídku zvířat najdete na webu útulku.