Předchozí
1 z 26
Další

Riči

RičiZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad Labem

Kocour, barva rezavobílá, stáří 2 roky. Riči je bráška Trinity, do útulku přišli spolu a stejně jako Trinity je hodně nedůvěřivý a na nové prostředí si musí nejdříve zvyknout. V útulku od 30. 3. 2022.

Rocky

RockyZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad LabemPes, kříženec černé barvy s bílou náprsenkou, výška 45 cm, stáří 2 roky. Rocky je trochu nevychovaný pes, neví, co je poslušnost a občas je trochu paličatý. Nový majitel ho vše musí naučit a pak z něj bude dobrý parťák. V útulku od 1. 2. 2023.

Olaf

OlafZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad Labem

Kocour, barva mourovaná, stáří 7 měsíců. Olaf je trošku plašší povahy, musí si na nového majitele nejdříve zvyknout. Je čistotný a vhodný do bytu. V útulku od 22. 2. 2023.

Míša

MíšaZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad Labem

Kocour, barva rezavá, stáří 1 rok. Míša je krásný a milý rezavý kocourek, je čistotný a vhodný do bytu. V útulku od 22. 2. 2023.

Gery

GeryZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad LabemPes, kříženec staforda, barva černá s bílou náprsenkou, výška 50 cm, stáří 1 rok. Gery je mladý pes, který potřebuje spoustu pohybu, je velmi temperamentní. Též ho nejspíše nikdo doteď nevychovával a nechal ho růst jako dříví v plotě, a tak je značně neposlušný. Nový majitel ho bude muset vychovat a dopřát mu dostatek pohybu. V útulku od 22. 2. 2023.

Alf

AlfZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad LabemPes, staford, barva bílá s žíhanými fleky, výška 50 cm, stáří 1 rok. Alf je vhodný spíše ke zkušenému majiteli, je lehce nedůvěřivý k lidem. Není vhodný do rodiny, kde jsou další zvířata. Je zvyklý žít v bytě, ale není rád sám. V útulku od 14. 3. 2023.

Ronald

RonaldZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad LabemPes, kříženec, barva hnědá s černým pálením na hlavě, výška 55 cm, stáří 13 let. Ronald měl na stará kolena smůlu, majitele odvezli ve vážném stavu do nemocnice a Ronald skončil v útulku a už si pro něj nikdo nepřišel. Je to starý dobrák, a i když je to psí děda, je stále čipera. Zasloužil by si, aby mohl stáří strávit v teple domova, a ne v útulku. V útulku od 9. 5. 2023.

Lira

LiraZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad LabemFena, hladkosrstá kříženka, barva rezavá s černým prokvetením, výška 65 cm, stáří 1,5 roku. Lira je temperamentní fena, která musí být jako jediné zvíře v domácnosti, protože se pere s jinými psy a nesnese ani žádné jiné zvíře. V útulku od 24. 7. 2023.

Amálka

AmálkaAmálkaZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad LabemKočka, barva černobílá, stáří 6 let, vhodná k adopci. V útulku od 27. 7. 2023.

Kuba

KubaKubaZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad LabemKocour, barva rezavá, stáří 4 roky, vhodný k adopci. V útulku od 27. 7. 2023.

Elí

ElíElíZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad LabemKočka, barva mourovaná, stáří 1 rok, vhodná k adopci. V útulku od 27. 7. 2023.

Rudo

RudoRudoZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad LabemKocour, barva mourovaná, stáří 5 let, vhodný k adopci. V útulku od 27. 7. 2023.

Rita

RitaRitaZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad LabemKočka, barva černá s bílou náprsenkou, stáří 2 roky, vhodná k adopci. V útulku od 27. 7. 2023.

Ester

EsterEsterZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad LabemKočka, barva mourovaná, stáří 15 let, vhodná k adopci. V útulku od 27. 7. 2023.

Miky

MikyMikyZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad LabemKocour, barva rezavá, stáří 2 roky, vhodný k adopci. V útulku od 27. 7. 2023.

Matýsek

MatýsekMatýsekZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad LabemKocour, barva mourovaná, stáří 1 rok, vhodný k adopci. V útulku od 27. 7. 2023.

Apolo

ApoloApoloZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad LabemPes, kříženec staforda, žíhaný s bílými znaky, výška 55 cm, stáří 5 let. Apolo je velmi temperamentní pes, má velkou sílu a je vhodný pouze k velmi zkušenému chovateli, který má s tímto plemenem zkušenost. Doporučujeme ho pouze jako jedno zvíře do rodiny. V útulku od 31. 8. 2023.

Kety

KetyKetyZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad LabemFena, plemeno německý ovčák, barva vlkošedá, výška 50 cm, stáří 8 let. Kety nezažila ve svém životě mnoho pěkného, její původní majitel ji týral a nestaral se o ní. Z toho důvodu je Kety dost bojácná a ostýchavá, dlouho si zvyká na nové prostředí. Zasloužila by si, aby alespoň zbytek života zažila u milujícího páníčka a poznal lidskou lásku. V útulku od 31. 8. 2023.

Poldík

PoldíkPoldíkZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad LabemPes, kříženec, barva šedivá, výška 40 cm, stáří 13 let. Poldík je psí děda, do útulku přišel velmi zanedbaný, a bázlivý, asi si už v životě svoje užil. Hledáme pro něj někoho, kdo ho bude mít rád a nabídne mu teplo domova. V útulku od 31. 8. 2023.

Kortéz

KortézKortézZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad LabemPes, kříženec staforda, barva černá s bílou náprsenkou a prstíky, výška 55 cm, stáří 3 roky. Kortéz je velmi statné postavy, člověk musí mít sílu, aby ho udržel, ale i přes jeho mohutnost je to vlastně takový dobrák. Má rád hodně pohybu. Je vhodný jako jeden pes do rodiny. V útulku od 31. 8. 2023.

Medvěd

MedvědMedvědZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad LabemPes, kříženec s delší srstí, barva černá s bílými ponožkami a náprsenkou, stáří 5 let. Medvěd je pohodář i když trošku bojácný. Musí si v novém prostředí zvyknout. V útulku od 31. 8. 2023.

Kely

KelyKelyZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad LabemFena, kříženka staforda, barva světle rezavá s bílou náprsenkou, výška 50 cm, stáří 4 roky. Kely je přátelské povahy a je poměrně temperamentní. Musí být jako jediné zvíře v rodině, protože se pere s jinými psy a útočí i na kočky. V útulku od 7. 9. 2023.

Jessi

JessiJessiZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad LabemKříženka, barva vlkošedá, výška 45 cm, stáří 11 let. Jessi má mírnou povahu, a i přes svůj věk je poměrně aktivní. Měla prostě jen smůlu, dvakrát změnila majitele a ten poslední jí opustil definitivně. Nedá jí někdo teplý pelíšek a lásku, a hlavně poskytne konečně teplo domova? V útulku od 12. 9. 2023.

Lukas

LukasLukasZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad Labempes, kříženec belgického ovčáka, barva rezavá s černým prokvetením, výška 50 cm, stáří 8 let. Lukas je starý dobrák, jen měl v životě smůlu. Už jednou u nás v útulku skončil, když ho opustil původní majitel. Byl znovu adoptován a po několika letech se na něj člověk zase vykašlal. Byl přivezen ve špatném stavu s přerostlými drápy a zanedbaným zánětem kůže. Nyní je již zcela v pořádku a je připraven jít do adopce. Přesto na lidi nezanevřel, je přátelské povahy, hledá někoho, kdo se na něj opět nevykašle a bude ho mít rád. V útulku od 12. 9. 2023.

Holy

HolyHolyZdroj: Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad LabemFena, kříženka jezevčíka, barva černá se zlatými znaky a bílými prstíky, výška 30 cm, stáří 4 roky. Holly je trochu nedůvěřivá, při prvním kontaktu se i ohání, ale jakmile si zvykne, tak už je vše v pořádku. V útulku od 12. 9. 2023.

Centrum pro zvířata v nouzi

Centrum pro zvířata v nouziZdroj: Centrum pro zvířata v nouziV Lukách 21
Ústí nad Labem
PSČ 400 11

Tel.: 472 775 202
Mob.: 733 126 101

E-mail: utulek@utulek-ul.cz

Otevřeno pro veřejnost
Po–Ne 9–12, 13–17 hod.

Půjčování psů
Po–Ne 14–16 hod.

Aktuální nabídku zvířat najdete na webu útulku.