„Tady je pro vás mám. Ale jsou to pěkné bombarďáky," směje se jedna z jejich obětí. V domě, kam je pustili, totiž nebydlí žádné teenagerky, ale dámy v letech. Evidentně jim nevadí, když je skupina požádá o jejich spodní prádlo.

„Vymysleli jsme to asi před pěti lety. Říkali jsme si, že vajíčka chce každý. Tak jsme začali požadovat kalhotky," vysvětlil autor celého nápadu Martin Peťovský.

Podle něho si vždy na pomlázku, na kterou své úlovky připevňují, musejí první kalhotky dát potají sami. „Být první se holky stydí. Ale pak už to jde jak po másle," popsal celý trik.

Skupina si neupravila jenom tradici předávání vajec. Ale i koledy. „Hody hody doprovody, dejte tanga malovaný. Nedáte-li malovaný, dejte aspoň bílý…" nese se dalším domem, který navštíví.

„Kalhotky vám nedám. Ale mám podprsenku. Od plavek," dočkají se odpovědi. Spokojeně přikyvují. Náladu jim pak ještě zvedne panáček něčeho ostřejšího.

Všechny velikonoční úlovky má Martin Peťovský pečlivě uschované. „Už je jich kolem stovky," přiznal. Za smíchu kamarádů dodává, že fetišista opravdu není.